Njoftimet Premium

Shitja e Zastava në Shqipëri

Njoftim ! Shes-Auto-Sonde Qpimi, eshte ne gjendje perfek. Aftesine "Qpuse" eshte deri ne 300. l linear, - Per uje, dhe per kerkime Minerale me kend 90. Ka 110. l instrument qpimi (Shtanga. Shkodër
E shitur
shitet Hover Greatwall viti 2008 2.4 benzin/gaz nga fabrika makina full extra ne gjendje shum te mi. vetem telefonata serio. flm Gjirokastër
E shitur
Shes bicikleten ne gjendje shum te mire full karb. telefonata serjoze Elbasan
E shitur
BILARDO ITALIANE ME XHETONA NE GJENDJE TE SHKELQYER 2 BILARDO 1600MILEK Elbasan
E shitur
Furgon Iveco; Viti-2003; Motorri-2.8 nafte; Dopjo gome, pedane per ulje ngritje, dere ana. Makina eshte shume e mbajtur dhe ne gjendje shume te mire, e gatshme per cdo pro. Cmimi i diskutueshem Elbasan
E shitur

Shitja e Zastava në qytete të tjera