Njoftimet Premium

Shitja e Volkswagen Vento në Shqipëri

Makina posedon letra deri ne fund t dhjetorit 2019, sherbimet jane bere ne kohe, freksion i. Eshte shume ekonomi. Shitet per arsye mosperdorimi ngaqe kam makine. Berat
E shitur
shes venton ne gjendje te mir me letra per 1 vit te prera 1.9 SDI konsumimi teper te vogel 1000 ero Kukës
E shitur
Shitet WW Vento viti i prodhimit 1996 Dizel ngjyr e gjelbert me 5 shepejtesi, ne gjendje te rregull; Kontakt: + 37744208471 VIBER: + 38649102636 Kukës
E shitur
VW volkswagen 1.6 Benzine; Dokumenta te paguara deri ne dhjetor 2017; air conditioner; ; ; ; ; ; ; ; Kukës
E shitur
Shitet makina volkswagen vent. Makina eshte ne gjendje shume te mire sherbimet te bera ne ko. Letra i ka deri ne shtator 2017. Eshte shume ekonomike sepse ka impiant gazi, por dhe ne benzi. Fier
E shitur
Wv vento ne jgendie shume te mire me shume jgera ekstra bateri te r. amortizator te rij. disk e freksionit te ri pomp denzine, ripin qendror, kandele per me shume shpiegime ne t. me dogan t. Vlorë
E shitur
shes volksvagen vento ne gjendje te mir. pa letra Shkodër
E shitur
Makina esht ne gjendhe shum te mira xhenerike edhe motorrike 1.6 benzine me pak kilometra (137000 mij) km letrat mbarojn me 20 nentor cmimi 800 euro Tiranë
E shitur
1.9 tur. xhama elektr. pasqyra elektri. taks kualidim deri ne shku. siguracion deri ne gus. makina eshte ne gjendje te m. cmimi i padiskutushem Durrës
E shitur
Shitet volsvagen vento (golf 3 me bagazh) 1.9tdi antifurd 4xhama elektrike mbyllje qendrore me dokumente t rregullta deri n mars 2017 n gjendje shum t mir gjenerike dhe motorike shitet pr arsy. Durrës
E shitur
Shitet volswagen vento 1.9 nafte shum ekonomike 5 litra ne 100 k. me 5 dyer kambio manuale esht ne gjendje shum te mir motorr pothuajse I r. me letra te paguara cmimi 1150 euro I diskutueshem Tiranë
E shitur
Me letra per nji vit Shkodër
E shitur
shitet makina eshte ne gjendje te mire me letra te prera deri ne dhjetor 2016. cmimi 1 miljon e 200 mije lek te vjetra me marrveshj Korçë
E shitur

Volkswagen Vento është një veturë C-Class që prodhohej në masë nga 1991 deri në 1998. Në atë kohë, ishte kjo makinë që u bë modeli i cilësisë dhe prodhueshmërisë së industrisë gjermane të automobilave. Në fakt, kjo është gjenerata e tretë e sedanit popullor Volkswagen Jetta, por në tregun e makinave në SHBA, kjo veturë u shfaq me emrin Volkswagen Vento. Vento u krijua në bazë të modelit Golf III dhe nga pikëpamja teknike praktikisht nuk është i ndryshëm nga ky model. Sidoqoftë, Vento ishte pak më i madh për shkak të një bagazhi të veçantë, vëllimi i të cilit ishte 500 litra, dhe me sediljet e pasme të palosura, 885 litra. Vento u prodhua deri në vitin 1998, gjithëpërfshirës, ​​derisa u zëvendësua nga modeli i ri Bora. Vento është akoma popullor në tregjet evropiane dhe amerikane, por është i rrallë në rrugët e Shqipërisë.

Volkswagen Vento general form
Volkswagen Vento side view
Volkswagen Vento back view

Shitja e Volkswagen në qytete të tjera