Njoftimet Premium

Shitja e Volkswagen up! në Shqipëri

Shes Makine VW UP! E blere te VW Classic, makina eshte blere me "0" km dhe eshte perdorur vetem nga nje pers. Makina eshte me 60mije km, Automatime, 1.0 Benzine, Sallon Lekure e zeze, Timo. Tiranë
E shitur
Shes makine, viti 2013, automati. Ne gjendje shume te mire, me liber servisi, sherbimet vjetore te kryera tek koncesionari volkswag Tiranë
E shitur
et volkswagen up 2017, 100 benzin super ekonomi. makina ka 30 mij km pothuajse esht e qeskes esht bler tek koncesionari ne tirane me 0km me vler 16 mij euro shitet per arsye emigrimi i ka t. Fier
E shitur
VOLKSWAGEN UP! 1.0 BLUEMOTION TECHNOLOGY INDIVIDUAL; -EURO 6; - FULL OPSIONAL DESIGNO; -VITI DHJETOR 2011 MODEL 2012; - 1 DORE MAKINE; -FACELIFT; -44000 KM ORIGJINALE, ME LIBER SHERBIMI + TUV. Tiranë
E shitur
Shes Makine VW UP! E blere te VW Classic, makina eshte blere me "0" km dhe eshte perdorur vetem nga nje perso. Makina eshte me 60mije km, Automatime, 1.0 Benzine, Sallon Lekure e zeze, Timo. Tiranë
E shitur
Shitet volswagen. 2013.per arsye mosperdori. e blere me 0 km 1 prona. okazion! Tiranë
E shitur
shitet vw UP ! viti 2013 1.0 benzin 3 cilindra 55kw 1 perdorues e blere me 0 km sedilje lekure sportive automatike sedilje me ngrofje radio cd aux panoramik disqe alumini kroskot qeramik shite. Tiranë
E shitur
Makine e sapoardhur nga Ital. E blere me 0 km ne Ita. E gatshme per cdo lloj pro. Me liber sherbimesh 22 000. Goma te re. E sapo targuar te gjitha letrat per 1 v. Cmimi i diskutuesh. Shkodër
E shitur
Shes makinen volkswagen up 3 + 1 vende, 1.0 Benzin, eshte shume ekonomike dhe gjithashtu eshte ne gjendje shume te mire dhe super full nuk ka nevoj per as nje lloje sherbim. Mund te kontakton. Sarandë
E shitur
Shes makine wolsvagen up; viti i prodhimit 2016; kamio manuale; 5 marsha; 5 porta; ngjyra e bardhe; sensore parkimi; 1000km Korçë
E shitur
VW up 1.0 MPI; Regjistrimi i par: Nntor 2015; Kilometrat: 3300km; Lloji i karburantit: Benzin; Kambio: Manuale; Numri i dyerve: 4/5; Trheqja: rrota aktive para; Xhama te erresuar, Timon Elektr. Tiranë
E shitur
Shes makinen ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerike letrat e prera per 1 vi Tiranë
E shitur
Shes makinen ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerike pa asnje defekt letrat e prera per 1 vi Tiranë
E shitur

Volkswagen up! është një makinë qyteti e prodhuar nga VAG. Versioni i prodhimit u zbulua zyrtarisht në Motor Show Frankfurt në 2011. Karakteristikat kompakte me tre dyer Volkswagen up! prodhuar në fabrikën në Bratislavë (Sllovaki) që nga fundi i 201, dhe në vitin 2012 ky modeli u plotësua me një version me pesë dyer. Motorë një litër janë instaluar në makinë: motorë benzine me kapacitet 60 ose 75 kuaj fuqi, si dhe një motor gazi (68 kuaj fuqi). Ekziston edhe një version elektrik. Kuti ingranazhi në të gjitha versionet është vetëm mekanik. Kjo makinë e vogël ka modele binjake: Skoda Citigo dhe Seat Mii.

Volkswagen up! general form
Volkswagen up! side view
Volkswagen up! back view

Shitja e Volkswagen në qytete të tjera