Njoftimet Premium

Shitja e Volkswagen Transporter në Shqipëri

Shitet Multivani shum ne gjendje te mi. Motorri dhe ndrruesi eshte shum ne gjendje tmi. 6 shpejtesi, klim funkcionale, ventilim shum i mir, shum vetur e buku. Vetura eshte me targa te huaja. Tiranë
5 800€
Viti: 2005; ; Kilometrazhi: 200000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Fier
6 900€
Viti: 2013; ; Kilometrazhi: 90000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Itali
26 550€
Viti: 2016; ; Kilometrazhi: 25000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Itali
28 500€
Shitet kamiocina per arsye mbyllje biznes Tiranë
E shitur
Shitet Furgon Volswagen Transporter 4x4 TDI 2.5 Nafte, Viti 2008, 232.301 km, I sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar 5 sedilje, radio CD, kondicioner, 2 cels. I pershtatshem per transpor. Kavajë
E shitur
Furgoni eshte ne gjendje te mir teknike, taksat e paguara deri ne fund te vitit 2018, si dhe gjitha sherbimet e be. Cmimi i diskutushem Tiranë
E shitur
Shitet volksvagen transporter ne gjendje shum te mir me sherbime te sapo bera vaj filtra gomin. Numri vendeve 4 + 1. Gomat jan te rej. sallon meshine Berat
E shitur
Makina e ardhur nga Sued. Siguracionet te paguara Tiranë
E shitur
shitet wolksvagen frigorifer Coldwin (coline90) iti 2002 motorr 2.5 nafte kamio manua. dokumenta deri ne dhjetor 2018; 0672088110 Vlorë
E shitur
Fugoni eshte ne gjrndje xenherik dhe motorike ne gjendje te. letra i ka te paguar per nje vi. me fuqi motorike 2.5 turbo Berat
E shitur
Eshte ne gjendje shum te mi. Ka motor 2.5 turb. Me letra te bera per nje vit Berat
E shitur
Vw transporter; 5 vende; Km 94000; Kambio automatike Durrës
E shitur
Shitet VW Transporter minivan per 8 + 1. Prodhim i vitit 2012. Sistemi i marsheve manual, karburanti naf. Me dogane dhe taksa te pagua. ABS, AirBag, AC, lexues CD, A. Motorr 2.0, 75 CW. Tiranë
E shitur
Kamioin volswagen ne gjendje te mire motorr 1.9 Librazhd
E shitur
Makina ne gjendje puna 2.4 Dies. PA dokomen Tiranë
E shitur
Eshte ne gjendje te shkelqyer full option Durrës
E shitur
2.4 Dies. Ne gjendje Pu. PA dokumenta ja kam dorezuar targa Tiranë
E shitur
Shitet per arsye rinovimi tw automjeteve te kompani. Letrat gusht 2018; Tonashi 1ton; Furgoni eshte be gjendje fantastike 0 difekte; Vaj fitra te sapo bera + antifrize Tiranë
E shitur
Shitet fogoni me gjith linje ka 10 vjet lishenc per me shum iformacjon kontaktoni numrin e tlf Elbasan
E shitur

Volkswagen Transporter është minivan-i ​​i parë i Volkswagen. Kjo makinë është bërë një nga simbolet kryesore të epokës së hipit. Transportuesi i parë Volkswagen (T1), i cili mund të mbante me vete deri në 890 kilogramë, doli në shitje në 1950. Gjatë historisë së tij 25-vjeçare, Transportuesi i parë ka mbijetuar në shumë modifikime. Kapaciteti i bartjes u rrit, u shfaqën versione speciale të pasagjerëve, u futën pajisje në kampe. Në bazë të ambulancave T1, u krijuan makina policie dhe shumë më tepër. Sot, ekzistojnë pesë gjenerata të këtij minivan-i ​​popullor. Brezi i pestë (T5) është i disponueshëm nga viti 2003 e deri më tani. Versioni më luksoz i T5 është Multivan Business. Në Gjermani kushton rreth 120,000 euro.

Volkswagen Transporter general form
Volkswagen Transporter side view
Volkswagen Transporter back view

Shitja e Volkswagen në qytete të tjera