Njoftimet Premium

Shitja e Volkswagen Touran në Shqipëri

do dit ora 10: 00-20: 00; ; JO NDRRI.; ; Me dogan t pagua; ; Goma HANKOOK 100% t Rej.; ; Sedilje me ngrohj.; ; Kambjo manual.; ; Klimatronik 2 zon.; ; Abs/Airbag/Es.; ; Radio C.; ; Xham. Fier
3 900€
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR; ; ME CLIMA BI ZONA, KASETOFON MP3; ; SENSOR PARKIMI, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, DISQE ALUMIN; ; GATI PER TARGA Tiranë
4 300€
Shitet Marka, Modeli: Volkswagen Touran; Motorri: 2.0 Viti: 2006; Kambio: Automat; Lenda Djegese: Nafte; Targa: Te huaja, me dogane te paguar; Ngjyra: E zeze; Opsionet: Xeno, disqe 17 inch. Durrës
4 800€
shiitet wv Touran e viti 2005. letra te pagura deri ne Dhjetor 2020. kambio automati. super e paster dhe mirembajt. me navi dhe komanda ne tim. gjendja shume e mire xheneri. nr tel 0676321804 Tiranë
4 300€
VOLKSWAGEN TOURAN; MOTORR 2.0 TDI; KAMBIO AUTOMATIKE DSG; VITI 2006; KM 187 MIJ ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH; SENSOR PARKIMI; SENSOR SHIU; KOMANDO NE TIMON; SENDILE ME NGROHJE; KLIMA; XHAMA TE Z. Tiranë
1€
Volkswagen Touran 2.0 TDI; Cel do dit ora 10: 00-20: 00; JO NDRR; Me dogan t pagu; Viti 2005; Motor 2.0 Naf; 184 mij; Kambjo Manuale 6 +; Klimatronik Biz; Kompjuter Bor; Abs, Esp. Fier
4 400€
Volkswagen Touran Full e ardhur nga gjermania ne gjendje te shkelqyer motorrike e xheneri. feneret Bezh bren. Bax. Ngrohje sendile. Kli. Navigator te ma. E. per me shum kont Durrës
4 500€
-MOTORR 2.0 EKONOMIKE; ; -KAMBIO AUTOMATIKE DSG; ; -VITI FUND 2005; ; -CLIMA 2 ZONALE; ; -SRS; ; -ESP; ; -ABS; ; -SENSOR SHIU; ; -SENSOR DRITE; ; -DRITA ANTIMJEGULL; ; -KOMPJUTER BORDI; ; -PILO. Tiranë
4 300€
I diskutueshëm
Touran 2004; Manual; 7 marsha; Me dekumenta per 1 vit; Me siguracion per 1 vitt; 2 gomat e para t reja; Ne gjendje t mir pune mekanike dhe xhenerike; Xhama t zinj original; Sendile me fryrje; Fene. Pogradec
3 500€
Shitet okazion ne gjendje te mire motorike + xhenerike me letra te paguar per 1 v. Gati per do prove Durrës
3 900€
Autovetura eshte nje gjendje shum te mire motorri. Makina eshte blere te VW ne Tirane me 0 km dhe ka vetem 1 pronar perpara me. Brenda nuk ka asnje arome apo dridhje te pakendsh. Tiranë
4 500€
I diskutueshëm
Makina sapo ka ardhe nga gjermania eshte me doga; Te gjitha sherbimet bera me liber sherbimes; 1.9 nafte; 2006; 178 mij km; Nuk ka nevoj per asnje sherbim pasi i kemi nderruar vaj filtra dh. Tiranë
1€
Shitet Volkswagen; Modeli Touran 1.6 TDi DSG; Viti i prodhimit: 2015; Kilometra te Pershkruara: 94.000; Ekran Touchscreen Multifunksional; Navigator; Bluetooth; Sensore Parkimi Perpara dhe Prapa. Tiranë
16 500€
VOLKSWAGEN TOURAN; MOTORR 2.0 TDI; KAMBIO AUTOMATIKE DSG; VITI 2006; KM 187 MIJ ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH; SENSOR PARKIMI; SENSOR SHIU; KOMANDO NE TIMON; SENDILE ME NGROHJE; KLIMA; XHAMA TE Z. Tiranë
4 700€
VW TOURAN 1.9TDI AUTOMAT 2005 Karburanti: Diezel Ngjy.: Gri metalixato Kam.: Automatik Ftoh.: Klima Fuqia.: 77 (105PS).: 222.000 KLIMA DIGITAL KLIMA ME 2 ZONA PILOT AUTOMAT KOMPJUTER BORDI. Fier
1€
Makina eshte ne gjendje te shume te mire, te gjitha sherbimet e be. Letra deri ne 15 korrik 2020, me leje qarkullimi 6 + 1; Shitet per arsye emigrim Tiranë
4 000€
SHITET TURAN FULL EXT. ME DOGAN TE PAGUA; 2.0TDI; AUTOMATICE (DSG + ) KLIMA ME 2 ZONA; SALLON LEKURE; SENDILE ME NGROHJE; NAVI + 6 CD BAGAZHIER; XHAMA ELEKTRIK PARA MBRAPA; XHAMA TE ZINJ ORGINA. Tiranë
4 900€
E SAPO ARDHUR NGA Belgji. SHUM EKONOMIKE 5.5L PER 100 K; VW TOURAN TREND 1.9 TDI AUTOMATIK DSG 6 + 1 VEN. NGJYRA E ZEZE PER. VITI PRODHIMIT 2009. EURO 4. MAKINA KA KETO OPSIO. TIMON TRES. Shkodër
7 000€
I diskutueshëm
Volkswagen touran e ardhur nga gjermania ne gjendje te shkelqy. vit prodhimi 2006 me kamio automatike motorr 1.9 naft. sendilje me ngrofje tapiceri lekur. adresa 4 rruget shijak te karburan. Durrës
4 700€
Cel do dit ora 10: 00-20: 00; Me dogan t pagu; Viti 2007; Motor 2.0 TDI naft Euro 4; 205 mij; Kambjo Automat D; Klimatronik 2 zo; Abs/Esp/Airb; Radio CD/mp3; Drita Xenon origjin.. Fier
6 200€
VW touran motori 1.9 cc nafte automat i sapo targuar me letra per nje vite te gjitha sherbimet e bera i gatshem per zhdo lloji prove makina eshte ne gjendje perfekte motorike xhenerike estetike et. Tiranë
6 800€

Minivan i gjeneratës së parë Volkswagen Touran u prodhua nga 2003 deri në 2015. Modeli ishte i pajisur me motorë benzine (1.2 dhe 1.4 litra) dhe motorë me naftë turbocharged (2.0 litra). Në vitin 2010, u krye restyling - makina mori ndryshime të vogla në motorët e jashtëm dhe të rinj. Gjenerata e dytë e minivanit Volkswagen Touran nisi në Gjermani në vitin 2015. Touran i ri është krijuar në platformën MQB, i ndarë me gjeneratën e shtatë VW Golf. Makina ofrohet me një sallon pesë-vendësh ose shtatë vendesh. Motorët me turbo me gaz u instaluan në makinë: 1.2 TSI (110 kuaj fuqi), 1.4 TSI (150 kuaj fuqi) dhe 1.8 TSI (180 kuaj fuqi), si dhe motorët me naftë: 1.6 dhe 2.0 litra me një kapacitet prej 110 deri 190 kuaj fuqi. Transmetimet: mekanike ose robot.

Volkswagen Touran general form
Volkswagen Touran side view
Volkswagen Touran back view

Shitja e Volkswagen në qytete të tjera