Njoftimet Premium

Shitja e Volkswagen Touareg në Shqipëri

VW Touareg V6 BlueMotion; Vit prodhimi: 09/2010; Motorr 3.0 tdi BlueMotion (konsum mesatar 7 litra/100 k) Kambio Automat 9-G (8 + ) Fuqia motorrike 240 ps; Emetimi i gazrave (Euro 5) Sistem 4x4. Durrës
16 500€
Sallon lekure ngjyre bezh. Sediljet elektrike, me ngrohje dhe memorj. Perdet origjinale; ; Sistemi i ndricimit i vecante me feneret xenon, dritat automatike dhe fener mjegulle; ; Impiant radio ful. Tiranë
5 900€
Shitet VW Touareg 2.5 Tdi R-Line 2008; ; Fouristrade ekonomike me motor 2.5. Pa taksa luks; ; Gomat te reja te sapo nderruar. Disqe alumini. Makina eshte ne gjendje shume te mir; ; Sedilje lekur. Tiranë
7 500€
I diskutueshëm
Shitet Volksvagen Tuareg, viti 2008, 3.6 benzine, kamio automatike, e importuar nga Florida, ne gjendje te shklqyer motorrike dhe xhenerike, shume e paster nga brenda dhe nga jash. Te gjith. Korçë
9 000€
VW Touareg 3.0 TDI 2014; do dit ora 10: 00-20: 00; Me dogan t pagu; Viti 2014; Motor 3.0 Naf; 174 mij; JO TAKS LLUK; Kambjo AUTOMATIKE D; Klimatronik 4 zo; Drita Bi Xen; Drita L.. Fier
24 900€
Touereg 3.0 nafte v6. kamio automatike fullopsi. sensor parkimi navigator sedilet me ngrohje goma te reja vaj filtra te ndruara ne ita. letrat deri ne nentor 2020. makina ka nje muaj qe ka ardhu. Tiranë
6 500€
VW Touareg 3.0 V6 TDI Bluemotion *R-Line Plus* (262 H) Viti: 2016; . 96.000; Me dogan te paguar; -Mundesi Financimi Me Keste; R-Line-Paket Design-Paket Chrom & Style SCR-Syste. Durrës
33 500€
Shitet Volkswagen; Modeli Touareg; Motorri: 3.0 TDi; Kambio Automatike; Viti i Prodhimit: 2016; Kilometra Te Pershkruara: 77238; Tavan Xhami Panoramik Me Hapje; Tapiceri Lekure Bezhe; Sedilje M. Tiranë
30 000€
Touareg 3.0 nafte; Full extra; Me dogane te paguar; Gati per targim; Nuk e kap taksa luksit Elbasan
19 000€
Volkswagen Touareg 3.0 Diesel V6 2012; *Kamer 360 grade; *218.000 km; *Light Full Led; *Sallon Lekure (extr) *Sedilje me ngrohje/elektrike; *Dvd-Aux-Bluetooth; *Pasqyra me palosje; *Pilot automat. Tiranë
18 000€
I diskutueshëm
Okazion shitet touareg 5000 naft viti 2007 full opsion marshat edhe te timoni sendile me masazh dhe shum full opsione te tiera te interesuarit te tel Fier
1€
Tuareg fundi 2006. 2, 5 diesel ne gjenje super, makina eshte shume pak e perdorur ne shqiperi Tiranë
4 900€
Shitet Volkswagen; Modeli Touareg; Motorri: 3.0 TDi; Kambio Automatike; Viti i Prodhimit: 2016; Kilometra Te Pershkruara: 77238; Tavan Xhami Panoramik Me Hapje; Tapiceri Lekure Bezhe; Sedilje M. Tiranë
30 000€
Volkswagen Touareg; Kambio: Automatike; Motorr: 3.0 V6; Goma te reja; Sensor shiu; Sensor dritash; Sensor gomash; Sensor shpejtesie; Sensor parkimi; Sensor turboje; Letra deri ne Qershor Tiranë
11 500€
I diskutueshëm
Makina me Dogane te paguar targa shqipta. Makina esht Full EKSTRA V6 TDI BLUEMOTION Salloni Lekure e zeze Kseno Bikseno Kamera 360 GRAD Sedile me Ngrofje Tavani Panoramik Sedile me Ngrofje TV DV. Tiranë
15 000€
I diskutueshëm
Shitet VW Touareg 2006, 2.5 Nafte, konsum i ul. Vetem 180 000 kilometra; Sherbimet e bera, GPS, Xhama te erret mbrapa, Pasqyra elektrike, Drita mjegulle, me Gome rezerve mbrapa Cmim. Tiranë
7 000€
Touareg 3.2 benzin + gaz, viti 2004, 320 mij km origjinale, letrat e paguara deri ne 20 gusht 2020, diseq nr 20 me goma 80 %, te gjitha sherbimet e bera, makina eshte ne gjendje perfekte. Durrës
6 500€
Volswagen Touareg R5 vitprodhimi 2004; Ne gjendje shume te mire full optio; Pilot automatik, marsha te timoni, ulje ngritje sipas rruges et; Cmimi 5000 i diskutueshe; Mundesi nderrimi m. Tiranë
5 000€
ME LETRA DHE SHERBIME TE KRYER; SUPER GJENDJE MOTORIKE XHENERIK; SALLON MESHIN. NAVIGATO. SENSOR PARKIMI PARA MBRAP. START STO. BAGAZHIER 7 C. XHAMA TE ZINJ ORIGJINA. KLIM. ET.. Fier
1€
Shitet Touareg 3.0 Diesel Viti 2008 motorri ka 180.000 ka motorr te vitit 2011 motorri eshte top gjendje ska asnje problem Makina eshte akull e re si jashte dhe nga brenda; Sedilje Elektrike Lekur. Tiranë
6 000€
makina e sa po ardhur nga gjermania me dogan te paguar viti 2012 naft 3.0 super full full nuk ka gje qe nuk ka kamera 360 grade tavan panoramik mund ta kontrolloni ku te deshironi tel 0693526465. Tiranë
E shitur

Volkswagen Touareg është crossover i madhësisë së mesme të Volkswagen që është prodhuar që nga 2002. Aktualisht, makina prodhohet në fabrikën e Volkswagen në Bratislava (Sllovaki). Touareg u bë SUV i tretë në historinë e markave pas Volkswagen Tour 82 (Kübelwagen) dhe Volkswagen Iltis. Vlen të përmendet se këto ishin makina për ushtrinë, dhe Touareg u bë kompania e parë civile SUV Volkswagen. Në Motor Motor Paris në 2006, Volkswagen Touareg u aktualizua. Makina mori një dizajn më modern dhe sisteme të reja elektronike. Në fillim të vitit 2010, Volkswagen prezantoi gjeneratën e dytë Touareg. Makina është bërë më e gjatë me 43 mm dhe më e gjerë për 12 mm, lartësia është ulur për 20 mm. Në vitin 2018 u shfaq gjenerata e tretë e këtij SUV popullore.

Volkswagen Touareg general form
Volkswagen Touareg side view
Volkswagen Touareg back view

Shitja e Volkswagen në qytete të tjera