Njoftimet Premium

Shitja e Volkswagen Sharan në Shqipëri

Shitet sharoni 1.9 tdi shum i paster si jasht edhe brenda, ne gjendje shum te mir motorrike dhe xheneri. Makina eshte shum ekonomike e gatshme per cdo lloj pro. Shitet per arsye mosperdori. Kukës
2 200€
Shitet sharoni 1.9 tdi shum i paster si jasht edhe brenda, ne gjendje shum te mir motorrike dhe xheneri. Makina eshte shum ekonomike e gatshme per cdo lloj pro. Shitet per arsye mosperdori. Tiranë
2 200€
Shitet VW Sharan per arsye mosperdori. Makina eshte ne gjendje perfekte teknike dhe vizua. Letra dhe kolaudim deri ne Korrik 2020. Makina eshte 6 + 1. Makine familjare dhe transporti pasagjeres Tiranë
3 000€
Shitet VW Sharan per arsye mosperdori. Makina eshte ne gjendje perfekte teknike dhe vizua. Letra dhe kolaudim deri ne Korrik 2020. Makina eshte 6 + 1. Makine familjare dhe transporti pasagjeres Tiranë
3 000€
Mak eshte full ne llojin e vet, me shume opsjone, makin familjare, 6 + 1 vende, dok te pag deri 04/2020, FLM Tiranë
5 000€
I diskutueshëm
Shitet nderrohet sharon kamje automat 1.9 nafte tapiceri lekure bezhe esht e perdorur per familje 6 + 1 shum economike taksa te sapo prera sig kolaudim te pa prera makina eshte ne gjendje super rr. Elbasan
2 600€
I diskutueshëm
Automjeti eshte ne gjendje shume te mire, si nga ana motorike dhe gjenerike, me taksa te prera per nje vite, per me teper komunikojme ne nr t. Tiranë
2 000€
I diskutueshëm
Sharon viti 2015 naft 2.0 esht bler me 0 km ne dyqan aktualisht ka 127 km me liber sherbimesh te gjitha sherbimet e bera vaj filtra goma te reja cmimi 16800 euro pranoj dhe kovertim me ndo nj. Tiranë
16 800€
VW SHARAN NAFTE VITI 2001 KAMIO MANUAL 6 + 1 MOTOR 1.9 TDI KU. KLI. ABS AIRB. KM ORIGJINALE 240.000 MI. 6 + 1 VENDE SEDIL. ME SHERBIME TE BE. SHITET ARSYE MOSPERDORI. CMIMI 3000 I dis Lezhë
3 000€
Shitet Volswagen Sharan TDI te kuq; Viti prodhimit fundi 2005; Kilometrat: 192mij; Kambjo: Manuale; Makina eshte ne gjendje te mire fizike dhe motorrik. Makina eshte ngjyre e zez. Makina esht. Durrës
4 400€
Shitet nderohet volzvagen sharan viti 01 nderohet me Vito me xhama makina ne gjedje te mir 0696948207 Lushnjë
2 500€
Shitet Volkswagen Sharan; Higline; Viti 2008; Klima tronik; Navigator i madh; Gomandat ne timon; Sensor parkimi (para-mbrap) Euro4; 7 vendshe; Ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike; . Tiranë
6 200€
2 000€
Viti: 2004; ; Kilometrazhi: 186000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
3 800€
Viti: 2002; ; Kilometrazhi: 218000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
3 500€
Viti: 2013; ; Kilometrazhi: 150000 km Maqedoni
14 900€
Viti: 2012; ; Kilometrazhi: 200000 km Maqedoni
15 500€
Viti: 2014; ; Kilometrazhi: 160000 km Maqedoni
17 200€
Makina sht n gjendje shum t mir; Letrat deri n prill 2020; 6 + 1 ven. Familjar; mimi me marrveshje kur t shikoni maki. Librazhd
E shitur
shitet sharan viti 2002 makina esht 1.9 nafte klima sensor para mbrapa bis xseno larje feneresh sendilje lekure me ngrohje gomante reja continetal letrat skadojn me 13 gusht 2020 Tiranë
E shitur
VW SHARAN 2.0 NAFTE 2006,; MANUAL, 6 + 1 VENDE, ME NAVIGATOR, KONDICIONER PER CDO PERSON,; E SAPOARDHUR ME LIBER SHERBIMESH,; ME DOGANE TE PAGUAR, NE SUPER GJENDJE,; VETEM NE SWISSAUTO EXPERT; . Tiranë
E shitur

Prodhimi i minivanit Volkswagen Sharan filloi në 1995 në një fabrikë në Portugali. Kjo veturë u krijua nga një ndërmarrje e përbashkët mes Fordit dhe Volkswagen. "Binjakët" e Volkswagen Sharan ishin Ford Galaxy dhe Seat Alhambra, prodhuar në të njëjtën fabrikë. Minivan ishte i pajisur me motor benzinë ​​dhe turbodisel, modifikimi më i fuqishëm ishte 2.8 VR6 (172 kuaj fuqi) me makinë të gjitha rrotave. Në vitin 2000, makina u modernizua, pamja e saj ndryshoi dhe motorët me naftë u përmirësuan. Minivan i gjeneratës së dytë Sharan u prezantua në vitin 2010 në Motor Show International Motor. Minivan i ri është ndërtuar në një platformë të përbashkët me sedanin Passat dhe është projektuar në stilin e të gjithë gamës moderne të Volkswagen.

Volkswagen Sharan general form
Volkswagen Sharan side view
Volkswagen Sharan back view

Shitja e Volkswagen në qytete të tjera