Njoftimet Premium

Shitja e Volkswagen Polo në Shqipëri

Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, EP (DPS) (Monitorim i Presjonit te Ajri. Tiranë
4 999€
Makina eshte ne gjendje shum te mir. Tiranë
12 500€
Sensore Shiu, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para & Mbrapa, Goma 90%, Klima, Timon Elektrik, Kompjuter Bordi, Pasqyra Elektrike, Pasqyrat me Led, Pasqyra m. Tiranë
5 600€
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, EP (DPS) (Monitorim i Presjonit te Ajri. Tiranë
5 500€
Sensore Shiu, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para & Mbrapa, Goma 90%, Klima, Timon Elektrik, Kompjuter Bordi, Pasqyra Elektrike, Pasqyrat me Led, Pasqyra m. Tiranë
5 900€
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, EP (DPS) (Monitorim i Presjonit te Ajri. Tiranë
5 900€
Volkswagen Polo 1.6 Nafte 2011; ; 5450 pak i diskutueshe; ; Full optio. Gjendje perfekte, Super e shpejte dhe ekonomik; ; Te gjitha sherbimet e kryer. taksa, siguracion te paguara deri ne 2022. Tiranë
5 450€
I diskutueshëm
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, EP (DPS) (Monitorim i Presjonit te Ajri. Tiranë
5 900€
Shitet volkswagen polo viti 2012; Motorr 1.6 benzine/ gaz; Gazi origjinal i volkswagen fabrikisht; Kambio manuale 5 + 1; 145.000 km origjinale te fabrikes; Sherbimet e bera me 140.000 km, vaj. Durrës
6 190€
Vw polo 1.4 benzin, kamio Automatike, viti 2006, baxha xhami, xhama elektrik, disje alumini, e sapo ardhur me dogan te paguar cmimi 3100 euro; disponojm dy pika shitje ne tirane dhe ne berat Aut. Tiranë
3 100€
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor; ; Te Gjitha Sherbimet e Bera ne Kohe; ; Sound Packet Marmite R Line; ; Feneret me Larje, MirrorLink, Sensor Drite, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Para. Tiranë
9 200€
Shitet poli 1mish benzine; Makina eshte ne gjendje te mir motorrike; Sherbimet e bera ne koh; Disponon maitofon usb dick fish; Makina esht shum ekonomike; Gomat 80% te reja; Kondicioner; Per gjd. Tiranë
1 400€
Polo 1.4 naft letrat per 1 vit me sherbime te bera kondicjoner 4 goma te reja i paster si mrena dhe jas. Durrës
2 200€
Shitet Volkswagen Polo 1.9 Nafte TD. Ne gjendje te mire mekanike, te 4 gomat te reja, letrat deri ne fund te Korriku. Cmimi 2.800 i diskutushe. Tiranë
2 800€
I diskutueshëm
Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin + Gaz Fabrike "Landi Renzo" 168.000 Km Origjinale Cmimi: 3200 Euro I Diskutueshem; Makina Posedon: Xhama Elektrike; Kasetofon Me Disk + Radio Origjinale; Disqe Alumini. Korçë
3 200€
I diskutueshëm
Shitet vw polo 1.6 benzin + g. per info nr te. Durrës
900€
I diskutueshëm
Shitet polo 1.4 benzine vitit 2006 174 000 km; Ne gjendje prefekte motorrike dhe xhenerike; mundesi nderrimi Durrës
2 300€
Shitet Polo 1.4 Benzine, Manuale, ne gjendje shume te mire xhenerik. 4 goma te reja, te gjitha sherbimet e kryer. 150000 km te veta Tiranë
2 400€
I diskutueshëm
VW Polo 1.9 Diesel TDI, Viti Prodhimit 2003, cd player, kondicioner, disqe alumini, 2 celsa, letra te gjitha te paguara deri ne Qershor 2020, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, shum. Fier
2 500€
Shitet Vw Polo viti 29.09.2004, Kambio Automatike 1.4 benzine, 159.000 km Me liber sherbimesh me garanci, Kondicioner, Disqe aulumini Gomat te reja, Te gjitha sherbimet e bera vaj motori va. Durrës
2 950€
I diskutueshëm

Volkswagen Polo është një makinë kompakte e konsorciumit gjerman Volkswagen, i cili ka qenë në prodhim që nga viti 1975. Është prodhuar me trupa të tipit hatchback (Polo, Polo Coupe), sedan (Derby, Polo Classic, Polo Sedan), kamionçinë stacioni (Polo Variant) dhe furgon i shërbimeve (Caddy). Në vitin 2010 u njoh si makina e vitit në Evropë dhe në botë. Volkswagen Polo është vazhdimisht në mesin e dhjetë makinave më të shitur në Evropë. Që nga viti 2010, Polo Sedan është prodhuar në uzinën Volkswagen në Rusi në qytetin e Kalugas. Në qershor 2017, Polo i gjeneratës së gjashtë u prezantua në Berlin dhe në shtator makina doli në shitje në shumicën e vendeve evropiane. Modeli i ri ruajti përmasat klasike të Polo-s së parë, por prapë se prapë është tashmë një makinë që plotëson të gjitha arritjet e industrisë moderne të automobilave.

Volkswagen Polo general form
Volkswagen Polo side view
Volkswagen Polo back view

Shitja e Volkswagen në qytete të tjera