Njoftimet Premium

Shitja e Volkswagen Polo në Shqipëri

Polo Portobagazh; ; mimi i diskutueshem; ; Me dokumenta deri ne Dhjetor 2021; ; E perdorur nga nje pronar Familiar; ; Te gjitha sherbimet e bera ne koh. Korçë
1 350€
I diskutueshëm
Impjanti gazit eshte i ti, model i vitit 2021, me dy vite garanc; ; Shkalla e ndotjes: Euro 4; ; Kondicioneri punon ne menyre te persosur; ; Sedilet me ngrohje (me 5 shkall); Tapiceria cope shume. Durrës
3 200€
I diskutueshëm
KONDICIONER; ; KOMPJUTER BORDI; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; ; MBYLLJE QENDRORE ME PULT; ; NE GJENDJE SHUME TE MIRE; ; ME SHERBIME TE KRYERA Tiranë
4 400€
Sensore Shiu, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para & Mbrapa, Goma 90%, Klima, Timon Elektrik, Kompjuter Bordi, Pasqyra Elektrike, Pasqyrat me Led, Pasqyra m. Tiranë
5 299€
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, EPS (MDPS) (Monitorim i Presjonit te Ajri. Tiranë
4 999€
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, EP (DPS) (Monitorim i Presjonit te Ajri. Tiranë
4 999€
Makina eshte ne gjendje shum te mir. Tiranë
12 500€
Sensore Shiu, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para & Mbrapa, Goma 90%, Klima, Timon Elektrik, Kompjuter Bordi, Pasqyra Elektrike, Pasqyrat me Led, Pasqyra m. Tiranë
5 600€
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, EP (DPS) (Monitorim i Presjonit te Ajri. Tiranë
5 500€
Sensore Shiu, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para & Mbrapa, Goma 90%, Klima, Timon Elektrik, Kompjuter Bordi, Pasqyra Elektrike, Pasqyrat me Led, Pasqyra m. Tiranë
5 900€
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, EP (DPS) (Monitorim i Presjonit te Ajri. Tiranë
5 900€
Volkswagen Polo 1.6 Nafte 2011; ; 5450 pak i diskutueshe; ; Full optio. Gjendje perfekte, Super e shpejte dhe ekonomik; ; Te gjitha sherbimet e kryer. taksa, siguracion te paguara deri ne 2022. Tiranë
5 450€
I diskutueshëm
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, EP (DPS) (Monitorim i Presjonit te Ajri. Tiranë
5 900€
Shitet Polo 1.4 Benzine, Manuale, ne gjendje shume te mire xhenerik. 4 goma te reja, te gjitha sherbimet e kryer. 150000 km te veta Tiranë
2 400€
I diskutueshëm
VW Polo 1.9 Diesel TDI, Viti Prodhimit 2003, cd player, kondicioner, disqe alumini, 2 celsa, letra te gjitha te paguara deri ne Qershor 2020, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, shum. Fier
2 500€

Volkswagen Polo është një makinë kompakte e konsorciumit gjerman Volkswagen, i cili ka qenë në prodhim që nga viti 1975. Është prodhuar me trupa të tipit hatchback (Polo, Polo Coupe), sedan (Derby, Polo Classic, Polo Sedan), kamionçinë stacioni (Polo Variant) dhe furgon i shërbimeve (Caddy). Në vitin 2010 u njoh si makina e vitit në Evropë dhe në botë. Volkswagen Polo është vazhdimisht në mesin e dhjetë makinave më të shitur në Evropë. Që nga viti 2010, Polo Sedan është prodhuar në uzinën Volkswagen në Rusi në qytetin e Kalugas. Në qershor 2017, Polo i gjeneratës së gjashtë u prezantua në Berlin dhe në shtator makina doli në shitje në shumicën e vendeve evropiane. Modeli i ri ruajti përmasat klasike të Polo-s së parë, por prapë se prapë është tashmë një makinë që plotëson të gjitha arritjet e industrisë moderne të automobilave.

Volkswagen Polo general form
Volkswagen Polo side view
Volkswagen Polo back view

Shitja e Volkswagen në qytete të tjera