Njoftimet Premium

Shitja e Volkswagen Passat në Shqipëri

Shitet&nderrohet; ; Vw passat 2013; ; 2.5 benzine behet 100% gaz; ; Versioni Lungo; ; Pilot automatik; ; Start and stop; ; Hapje me gisht; ; Baxho xhami; ; Sendiljet me ngrofje; ; Makina esht full option n. Tiranë
8 000€
I diskutueshëm
Makina ne gjendjen shume te mire eshte prodhimi i viti 2004. Makina ka keto opsione:; -Sediljet Lekure kamos; ; - Me Klim; ; -Kambio manuale 6 +; ; -Nafte 1.9; ; -250.000 Km; ; -Sensor shi; ; - Senso. Tiranë
2 850€
I diskutueshëm
Radio Cd, Kompjuter Bord, Klima, Tapiceri Lekure, Sendiljet me Ngrohje, Sensore Parkimi, Sensore Drite dhe Shiu, Disqet 16 et; ; Dogana e paguar Gati per Targim Durrës
4 200€
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, komanda + marshe ne timon, pilot automat, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + aux + tel, xhama te zinje origjinale, pasqyra me palosje, sensor. Tiranë
7 900€
ME DOKUMENTA TE PAGUARA PER 1 VIT, GJENDJE PERFEKTE Tiranë
2 400€
ME DOGAN SUPER GJENDJE, SHUME I PASTER GOMA TE REJA, EKONOMIK Lushnjë
4 600€
CMIMI 4.700; ; VW PASSAT 2.0 TDI 140 HP; ; VITI 2008; ; KAMIO AUTOMATIKE (DS); MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE; ; TE GJITHA SHERBIMET E BERA; ; E SAPO ARDHUR (ME DOGAN); TARGA, TAKSA, SIGURACION. Berat
4 700€
I diskutueshëm
makina ne gjendje shume te mire motorike, xhenerike, perdorur vetem nga nje perso. dokumentat deri ne mars 2022. Tiranë
2 700€
I diskutueshëm
shitet passat 2.0 tdi, automatike, te gjitha sherbimet e bera Tiranë
5 100€
Komanda ne timon; ; Klima dixhitale bizonale; ; Kompjuter bordi multifunksional; ; Sistem muzike shume te paster; ; Disqe alumini VW 18" model 2020; ; Xhama te zinj; ; Me DOGANE te paguar, gati per targa!!. Elbasan
8 300€
Makina me Dogane; ; Makina e Sa po Targuar; ; Gjendja Perfekte; ; Salloni Lekure; ; Sedile me Ngrofje; ; Tavan Xhami; ; Klima CD ESP; ; Kompiuder Bordi; ; Komando ne Timon; ; Xhama Te Erret; ; Gomat E Reja Tiranë
8 500€
FULL OPSIONAL DESIGNO; ; Seria HIGHLINE; ; SERIA INDIVIDUAL; ; BAXHO XHAMI PANORAMIKE; ; AUTO HOLD; ; PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automati); NAVIGATOR - CD ROM - RADI. Tiranë
5 200€
Makina eshte e ardhur nga Zvicr; ; E sapo targua; ; Me gjitha sherbimet e ber; ; Radio CD, Abs, Sr; ; Ngrohje sediljes, A/. Goma te reja 100. Tiranë
4 498€
I diskutueshëm
Gomat 90%; Sensor parkimi para/mbrapa; Xhamat zi i ka t origiinale t vetat; Drita inteligjente; Tapiceri lekure shum e paster; Ngrohje sediljesh; Komanda ne timon; Marsha F1 ne timon; Navigato. Tiranë
4 300€
Vw passat B6 2008 benzin/gaz 2.0; Look R-Line; Fener me led; Sallon lekur + kamosh; Sedilje me ngrohje; Klima bizonale; Goma mishelin 100% te reja; Disqe alimini 16; Impjant gazi ne garanci me vle. Tiranë
7 000€
makina eshte ne gjermani ne super gjendje wv pasatt R line 44 me 240 kuj fuqi original Tiranë
25 000€
Shitet ose Ndrrohet pasat i vitit 2002 1.8T Model Amerikan automat me letra per nje vit e perdorur vetm nga nje pronar per mshum kontktoni ne wacap 0694434455 cmim 3000 me ndrrim ka cmim tjetr Pogradec
3 000€
Pasat viti 2017 nafte 2.0 sa po ka ardhur esht me dogan te paguar esht ber me porosi ke pasati esht full full me ekstrat opsionet te gjitha Tiranë
21 000€
I diskutueshëm
Shitet Passat 2006 2.0 TDI Automa. Makina esht ne gjendje shum te mire, 261 kilometra orgjinal. Sensor parkimi para dhe mbrap. Sensor shiu, sendilje me ngrohj. Vaj e filtra te sapo nderruar. Korçë
4 500€
I diskutueshëm
Makina ne gjendje perfekte 10/10; E gatshme per cdo prove dhe kontrol; Te gjitha sherbimet e kryer Tiranë
4 300€
Makina eshte shume e mbajtur per llojin e ve; Sherbime te sapo be. Goma te reja 100; Impjanti gazit Landi Renzo punimi perfe. Tiranë
1 300€

Prodhimi i Volkswagen Passat legjendar filloi në 1973. Fillimisht, kjo veturë ishte një modifikim i modelit Audi 80. Makina me rrota të përparme active u prodhua me trupa veturë dhe trupa hatchback dhe ishte e pajisur me motor benzinë ​​1.3, 1.5 dhe 1.6 litra, si dhe një motor nafte 1.5-litra. Deri më tani, 8 gjenerata të Passat janë lëshuar, duke mos përfshirë Passat CC. Brezi i fundit Volkswagen Passat (B8) është ndërtuar në një platformë të re - MQB. Blerësit Passat B8 i ofrohet një zgjedhje prej dhjetë motorëve me benzinë ​​dhe naftë me fuqi nga 120 deri në 280 kuaj fuqi. Nga nivelet e ofruara të zbukurimit, versioni i makinës me të gjitha rrotat me një motor diesel 2.0 TDI bi-turbo (240 kuaj fuqi) me një "robot" me shtatë shpejtësi DSG meriton vëmendje të veçantë.

Volkswagen Passat general form
Volkswagen Passat side view
Volkswagen Passat back view

Shitja e Volkswagen në qytete të tjera