Njoftimet Premium

Shitja e Volkswagen Passat CC në Shqipëri

SHITET; ; Marka, Modeli: VW Passat cc 2.0T; ; Viti: 2011; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: dogan; ; Km: 185.000; ; Ngjyra: Gri; ; Opsionet shtese: Navi, Pilot Automatik. Durrës
6 500€
Xenon-Bixenon, Sedilje elektrike Shoferi dhe Pasagjeri, Sedilje me Memory 1, 2, 3 Set Shoferi, Sedilje Lekure, Sedilje me Ngrohje + Ftohje, Baxho Xhami, Feneret me Larje, AFS Lighting (Dritat Shkojn. Tiranë
8 200€
Xenon-Bixenon, Sedilje elektrike Shoferi dhe Pasagjeri, Sedilje me Memory 1, 2, 3 Set Shoferi, Sedilje Lekure, Sedilje me Ngrohje + Ftohje, Baxho Xhami, Feneret me Larje, AFS Lighting (Dritat Shkojn. Tiranë
8 200€
Passat CC 2.0 TSI; Me Dogane te paguar; 230.000 Km Origjinale; Konsumimi 7 L ne qytet dhe 5.5 L ne rruge te gjate; Kamio Automat ne gjendje perfekte pune; Motorri ne gjendje shum te mire pun. Tiranë
7 500€
Edhe me gjendje fabrike, e sapo ardhur ne shqiperi, me te gjitha sherbimet e berat, e gatshme per gjdo lloj provet ne kompjuter apo terren, 1vit garanci nga pronari me marrveshje noteri! Tiranë
12 500€
VW CC 2.0T 211 Hp Automatike Tronic; Benzine 2012 115000 Milje Origjinale SHUM I PASTER E sapoardhur nga USA; Ne gjendje SUPER Perfekte mekanike dhe gatshme per cdo prove Dogane e paguar Pajiset m. Korçë
9 700€
SHITET OSE NDERROHET -WOLKSVAGEN PASS. CC - 2.0 BENZIN - TSI-E PERSHTATSHME PER IMPIANT GAZI - SPORT LINE - MILES 108.000 KONVERTOHEN NE KM 170.000 -VITI 2009 - NGJYRA BLU E ERRET NE RREZATI. Tiranë
1€
Passat CC 2.0 Benzin viti 2013 full option NAVI CLIMA NGROFJE SENDILESH TAVAN XHAMI KOMANDO TIMIN MARSHE TIMON PILOT AUTOMATIK ABS AIRBAG XHAMA ELEKTRIK PASQYRA ELEKTRIKE FENER ME PIKA ME LUP. Tiranë
13 500€
Makina eshte ne gjendje perfekte letra prera per 1 vit mundesi nderrimi me makin me te vogel Tiranë
9 000€
VW PASSAT CC 2.0 tsi (behet me impjant gazi 100) OPSIONET -NAVI I MADHE ME TOUCH SCREN- BAGAZHIER 6 CD -SALLON LEKURE - SERDILE ME MEMORJE + FRYRJE + CFRYRJE + NGROHJE - KOMANDA NE TIMON - TIMON. Tiranë
7 800€
Manual 5 + R gomat 80% drita auto sensor shiu clima abs esp sedilje me ngrohje pilot automatik makina 2 celsa esht ne super gjendje e gatshme per prov te mekaniku juaj I besuar Krujë
3 600€
I diskutueshëm
okazion, shitet pasat cc viti 2012 benzine + gaz motorr 2.0, kamio automat dsg, shume ekonomi. makina eshte me dokumente shqiptare qe i mbarojne ne maj 2021.nderrohet Elbasan
E shitur
Pasat CC 2010 kamio automat super gjendje shum e vecant makina esht full navi te madh sensor parkimi sendile me ngrohje start stpo pilot automat auto hold fenerat kseno xhama te zi baxha xhami etjjjj Durrës
E shitur
OPSIONET - TAVAN PANORAM - START STOP - NAVI MADH ME TOUCH- AUX USB CD BAGAZHIER TEL-KSENO BIKSENO- KOMANDA NE TIMON - PILOT AUTOMATIK - SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA - SENSOR SHIU - SENSOR DRITASH. Tiranë
E shitur
Makina esht model amerikan super gjendje ka vetem paketen e sinjaleve qe duet nderruar me letrra te paguara deri 20-1-2021 Elbasan
E shitur
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Sedilje elektrike Shoferi dhe Pasagjeri, Sedilje me Memory 1, 2, 3 Set Shoferi, Sedilje Lekure, Sedilje me Ngrohje + Ftohje, Tavan Xhami Panoramik m. Tiranë
E shitur
Kambio Automat, Sallon lekure, Sedilje Elektrike memorje me ngrohje, Start/Stop + keyless entry + Radio + CD + DVD + Aux + Navigator + Camera + Tel + Bluetooth, Kompjuter bordi, Komanda ne timo. Tiranë
E shitur
Shitet Volkswagen Passat cc; Viti 2009; 2.0 benzin tsi; Kambio automatike; Sallon meshin; Sensor parkimi; Tavan panoram; Serdile me ngrohje memorie 2 ngjyrshe; Ne gjendje te mire motorrik. Fier
E shitur
Shitet VW Passat CC 2.0 TDI pa dogan viti i prodhimit 2008 Posedon 6 shpejci, klim, abs, central, ulset me nxemje, komandat ne tim. Ne gjendje shum te mir teknike; Makina gjindet ne Kosov; . Kukës
E shitur
Passat cc 2.0tsi super gjendje 2011. Bohet me gaz navi alpine siri car pla. i padiskutueshem nderrohet po me cmim tjeter Durrës
E shitur
Passat cc 2.0tsi super gjendje 2011. Bohet me gaz navi alpine siri car pla. i padiskutueshem nderrohet po me cmim tjeter Durrës
E shitur

Në vitin 2008, Volkswagen prezantoi një coupe me dy dyer bazuar në makinën Passat B6 në Motor Show në Detroit në Shtetet e Bashkuara, i cili u quajt Volkswagen Passat CC, që do të thotë "Comfort Coupe". Passat CC doli që të ishte më elegant dhe teknologjikisht më i përparuar se Passat B6, por motorët e ofruar në CC janë identikë me motorët B6. Kostoja e makinës ishte 55,000 dollarë amerikanë. Volkswagen Passat CC u krijua si konkurruese për Mercedes CLS. Në fund të 2011, Passat CC mori një azhornim të stilit, i ngjashëm me azhornimin e modelit të lartë Phaeton. Në qershor 2015, Volkswagen prezantoi një version të veçantë të CC, të quajtur Dynamic Black. Përveç ndryshimeve në pjesën e brendshme dhe të jashtme të makinës, u shfaqën edhe dy motorë të rinj për këtë veturë.

Volkswagen Passat CC general form
Volkswagen Passat CC side view
Volkswagen Passat CC back view

Shitja e Volkswagen në qytete të tjera