Njoftimet Premium

Shitja e Volkswagen Multivan në Shqipëri

Japim makina me qira Tiranë
E shitur
Japim makina me Qera Tiranë
E shitur
Shitet makine volkswagen t4 miltivan; Eshte ne gjendje shume te mire Kukës
E shitur
Shitet volkswagen multivan syncro 4x4 gjendje perfekte estetike dhe xhenerike pilot automatik super e paster motor 2.5 naft dhe letra te paguara per nje vit makina ka gjithcka funksional. Krujë
E shitur
VW Volkswagen Multivan 6 + 1, TDI me 3 te ku. Ne dyer nga te dyja aner, ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike, goma te reja, serviset te gjitha te bera, uleset levizin ne te gjith. Berat
E shitur
VW Volkswagen multivan Viti i pordhimit 2008, motorr TDI me 3 te kuqe, 6 + 1, me porta nga te dyja anen, klima, tv, dvd, ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorike, goma te reja, ulset mbrap. Berat
E shitur
Mjeti eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xheneri. Sherbimet jane bere te rregullta nga mekanike te specializuar gjerma; Taksa, Kontroll Teknik dhe Siguracion deri n Tetor 2018. Pogradec
E shitur
Mjeti eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xheneri. Sherbimet jane bere te rregullta nga mekanike te specializuar gjerma; Taksa, Kontroll Teknik dhe Siguracion deri n Gusht 2018. Pogradec
E shitur
Multivan t4 2.8 vr6 benzin gaz (stag) 1 vite e gjy i montuar ekonomic me bombel 45 lite. Eshte ne leje 8 + 1 dhe nqs deshironi 5 + 1 me sendilet orgjinal. ka tavolin qe hapet dhe mbyllet m. Sarandë
E shitur
Makina esht ne gjendje shum te mi. Te gjitha letrat e prer. Me te gjitha sherbimet e sapo ber. Shitet per arsye emigrim. Cmimi i diskutueshe. Telefonata serioz. Faleminderit Tiranë
E shitur
1.9 motri ndrrusi 5 marshe, gjendja motorike, teknike te shkelqyer te gjitha te re Tropojë
E shitur

Volkswagen Multivan - minibusi legjendar, i cili është një version luksoz i minibusit popullor Volkswagen Transporter. Brezi i fundit i makinave të prodhuara në një fabrikë gjermane të vendosur në qytetin e Hanoverit. Volkswagen Multivan është shumë e njohur me yjet e biznesit të shfaqjes. Robbie Williams, Red Hot Chili Peppers dhe Chris de Burgh përdorën këtë makinë. Kjo tregon cilësinë e lartë, rehatinë dhe besueshmërinë e Multivan. Në vitin 2012, ky minibus gjerman u njoh si "Makina e Vitit". Multivan është një makinë për një familje të madhe që pëlqen të lëvizë me rehati të shtuar. Ky minibus i ofron pronarit mundësi të mira për transformimin e ndarjes së pasagjerëve; disa pasagjerë dhe një sasi e madhe e ngarkesave mund të vendosen njëkohësisht në makinë.

Volkswagen Multivan general form
Volkswagen Multivan side view
Volkswagen Multivan back view

Shitja e Volkswagen në qytete të tjera