Njoftimet Premium

Shitja e Volkswagen Lupo në Shqipëri

Nderrohet vw lupo me makine me 4 port. Viti i prodhimit 2000 motor 1.4 benzin makina eshte me kondicioner abs sistem alarmi goma te reja dhe esht ne gjendje te shkelqyer makina esht e paster s. Korçë
1€
me te gjitha sherbimet e bera me letra deri ne mai 2020 i gacem per ca do lloi pro. i pa diskutushem Tiranë
1 300€
Shes lupo 1.4 benxin shum ekonomike 4 litra per 100 kilomet. abs esp srs kompjuter bordi clima digjitAle KONDICIONER. xhamat elektr. 4 gomat 70% te reja ferrotata para mbrapa te nderrua. va. Tiranë
1 300€
Shitet vw lupo viti i prodhimit 2000 motor 1.4 benzin makina eshte me kondicioner abs sistem alarmi goma te reja dhe esht ne gjendje te shkelqyer makina esht e paster si brenda dhe jasht Korçë
1 000€
Makina eshte ne gjendje shume, vaj e filtra te sapo ndrruar, ferrota te reja, gomat e reja te llojit Hankook, tavan elektrik, bagazhier me 6cd, letrat e prera deri ne Prill 2020. Makina esht. Berat
E shitur
Shes lupo 1.4 benxin shum ekonomike 4 litra per 100 kilomet. abs esp srs kompjuter bordi clima digjitAle KONDICIONER. xhamat elektr. 4 gomat 70% te reja ferrotata para mbrapa te nderrua. va. Tiranë
E shitur
Shes lupo 1.4 benxin shum ekonomike 4 litra per 100 kilomet. abs esp srs kompjuter bordi clima digjitAle KONDICIONER. xhamat elektr. 4 gomat 70% te reja ferrotata para mbrapa te nderrua. va. Tiranë
E shitur
1000 kubik, benzin, manuale, konsumi 5 lt ne 100. 162000 km, tapiceri pjes gjenerike ne gjendje te mire, jane bere sherbime gjenerike dhe motorrik. E paisur me air te kondicionua. Ka per t. Shkodër
E shitur
Shitet 2200 i diskutushem me letra per nji vit cdo sherbim i sapo kryer per cdo info tel 0696093112 Tiranë
E shitur
t gjitha sherbimet t bera letrat per 1 vit Berat
E shitur
Shitet VW LUPO 1.4 BENZINE-GAZ, kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike, Letra te paguara deri ne 04.2020. SHITET PER ARSYE LARGIMI Tiranë
E shitur
Volzwagen lupo nafte ne gjendje shum te mir shum e paster si jasht dhe brenda, letrat e prera per nje vit deri ne 11 tetor 2020.cmi. 2000euro Durrës
E shitur
Shitet Volkswagen Lupo viti 2002 automatike 1.4 benz. Makina ka 94000 km te saja; Makina eshte ne gjendje shum te mire dhe me te gjitha sherbimet e bera dhe taksat e paguara deri ne Nento. Gjirokastër
E shitur
makina me te gjitha sherbimet e bera e gacme per ca do lloi pro. me letra deri ne mai 2020 Tiranë
E shitur
Makana esht ne gjendje shum te mir pune, te gjitha sherbimet i jan bere ne kohen e duhur, e gatshme per cdo pr. shitet per arsye mosperdorim Tiranë
E shitur
Wolsvagen lupo 1.0 benzin me letra te rregullta goma te reja serviset e kryra cmimi i diskotushem Elbasan
E shitur
Lupo 1.4 benzine shume ekonomi. Letrat e paguara per nje vi. Sherbimet e kryera ne kohen e duhu. makima shitet per arsye mos perdorim. + katelizatorin e ri te muntua. ju lutem telefonat. Shkodër
E shitur
shitet wv lupo viti 2003.motorr 1.4 benzine gas kambio automat. impjanti eshte shenuar dhe ne leje qarkullimi. LANDI REN. makina eshte ne gjendje te shkelqyer me letra siguracion deri n. Tiranë
E shitur
WV Lupo 1000 cc vit prodhimi dhjetor 99 me letra deri ne gusht18, ne gjendje shum te mire motorike, xheneri. Kondiconer, airbeg, mbyllje me pu. Mundesi ndrimi Tiranë
E shitur
Gjendja motorike dhe mekanike shume e mi. E gomuar mi. Ka mikroprobleme ne dorezat e dyerve dhe nje krike xhami dhe xhami i krisur por nuk mund te thyet sepse eshte origjin. Per t. Berat
E shitur
1000 kubik; Siguracion i paguar; Kondisioner; Sherbim i plote Gjirokastër
E shitur

Volkswagen Lupo është një makinë kompakte qyteti e Volkswagen, e cila u prodhua nga 1998 deri në 2005. Ideja kryesore për Lupo ishte krijimi i një makine me konsumin minimal të karburantit. Inxhinierët e Volkswagen arritën të arrinin pothuajse një rekord të ulët: modifikimi ekonomik i Volkswagen Lupo 3L ishte makina e parë e prodhimit në botë me një konsum mesatar të karburantit nga tre litra për 100 km. Një makinë e tillë ishte e pajisur me një turbodiesel 1.2 litërsh (61 kuaj fuqi), një sistem start-stop dhe një kuti ingranazhi robotik. Janë ndërtuar rreth 488,000 vetura Volkswagen Lupo. Klubi gjerman i automobilave ACAD dhe Unioni Gjerman i Kontrollit Teknik e quajtën makinën një nga më të besueshmet në segmentin e saj në 2006 dhe 2007.

Volkswagen Lupo general form
Volkswagen Lupo side view
Volkswagen Lupo back view

Shitja e Volkswagen në qytete të tjera