Njoftimet Premium

Shitja e Volkswagen LT në Shqipëri

Makina esht me dokumenta dhe pa Teograf fabrikisht Shkodër
E shitur
Shitet ose nderrohet me kamjoncin me te vogel Shkodër
E shitur
Shitet ose nderrohet me kamjoncin me te vogel Shkodër
E shitur
Shitet ose nderrohet me kamjoncin me te vogel Shkodër
E shitur
Shitet Volkswagen LT i sapo ardhur nga jashte me dogane te pagu. Ska nevoj per asnje lloj sherbimi ne gjendje perfek. Per info. metejshme na kontakto. Cmimi 4800 Shkodër
E shitur
E ardhur nga zvicra ne gjendje shume te mire teknike Elbasan
E shitur
Shitet furgon mallrash ne gjendje shume te mire me siguracion dhe taksa te paguara deri me 16/09/2018. Me timon ne krahun e djatht Peqin
E shitur
Fugon i ardhur nga zvicra pa dogan Elbasan
E shitur
Ato ambulanx ne shitje; Makina esht inportuar nga gjermania; Esht ne gjendje shum te mir; Si motorrikw xhenerike viziale; 4goma tereja; Jan paguar taksa sikuracjon; Cmimi 5000 Durrës
E shitur
makina eshte ne gjendje shum te mir per cdo lloj prove Shkodër
E shitur
Makina esht ne gjendje shum tmir e sapoardhur nga zvicra me dogan te pagume Krujë
E shitur
Volkswagen LT35, vit prodhimi 2005, ngjyra e bardhe, nafte, goma te rej. Makina eshte ne gjendje shume te mi. Nuk eshte paguar dogan. Motori eshte ne gjendje shume te mi. cmimi. Sarandë
E shitur
Shitet volkswagen LT-35 furgon mallrash viti 2002 ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike shitet per arsye mbylle aktiviteti Tiranë
E shitur
shitet wozvagel lt 46 ne gjendje shum te mire pune me letrat e paguara deri ne nentor cmimi i diskutueshem Elbasan
E shitur
Me dogan te paguar Shkodër
E shitur
Vw LT 2.4 naft, esht ne gjendje te mir Tiranë
E shitur
SHITET FURGON I TIPIT WOLKSVAGEN LTG ME TIMON NE KRAH TE DJATHTE I PERSHTATSHEM PER TREGTI DHE VEPRIME TE TJERA ME TARGA SHQIPRATE POR TE MBYLLURA PERKOHESISHT CMIMI I DISKUTUSHEM Tiranë
E shitur
MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUME TE MIRE E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA ME LETRA TE PRERA DERI NE 7 JANAR 2018 SENDILET 8plus1 ngjyre blu Tiranë
E shitur
Autobuz 20 + 1 ne gjendje shume te mire, i gatshem per cdo lloje prov; Shitet per arsye mosperdorim; Cmimi i negociushe Tiranë
E shitur
volkswagen lt28 motorr naft. i sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar gati per letr. super. kilometra origjinale te veteat e gatshme per cdo lloj prov. okazion 4500euro Elbasan
E shitur
shitet kamioni 2.5 nafte 3.5 ton me sponede te hapshme kondicinier ne gjende pune i gatshem per cdo lloj prove Tiranë
E shitur

Automjeti komercial i gjeneratës së parë Volkswagen LT u shfaq zyrtarisht në 1975. Automjetet shumëpërdorimshe LT të gjeneratës së parë janë prodhuar në uzinën Volkswagen në Hanover. Emri i kësaj makine ishte shkurtimi nga Lasten-Transporter, që në përkthim përafërsisht nënkupton transport për transportimin e mallrave. Në dhjetor të vitit 1995, u prodhua LT e fundit e gjeneratës së parë. Janë prodhuar gjithsej 471.221 kopje të këtij modeli. Gjenerata e dytë e Volkswagen LT, doli në shitje në vitin 1996. Kjo makinë është krijuar në bashkëpunim me Mercedes-Benz. Si karroceria ashtu edhe pjesa teknike e Volkswagen LT e re dhe e Mercedes-Benz Sprinter ishin të njëjta, vetëm dizajni i pjesës së përparme të makinës ishte i ndryshëm. Kishte disa modifikime të kësaj makine me variante të ndryshme karrocerie. Prodhimi i këtij modeli ka përfunduar në vitin 2006.

Volkswagen LT general form
Volkswagen LT side view
Volkswagen LT back view

Shitja e Volkswagen në qytete të tjera