Njoftimet Premium

Shitja e Volkswagen Jetta në Shqipëri

shum ekonomike vaj filtra te sapo ndruar goma te reja i sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar, ne gjendje perfekte gati per cdo prove, makina me cdo sherbim te ber nuk ka nevoj per asigje. Tiranë
4 150€
vw jetta 2011; ; 2.5 benxin-gaz Tiranë
7 000€
I diskutueshëm
VW Jetta; Viti 2007; Nafte 1.9; Manual; 216000 KM; Gjendje perfekte motorrike dhe xheneri; Perdorur vetem nga dy person; ; Extra: Look GTI (turiri dhe disqe) Susta sport, Pakete Revo (rritu. Tiranë
4 700€
Shitet volkswagen benzine - gaz (Lovat) motorri 2.0 i thjeshte; e vitit 2015 me 70 000. Sedilje me ngrohje, komanda ne timon, kamer mbrap. Me targa dhe letra te pre. Tiranë
12 000€
Volswagen Jetta GLI Benxine 2.0 Manuale 57 mij milje letra te paguara per 1 vit super e Vecante 0694775555 WATS UP DHE NDERROHET Tiranë
1€
Shitet Volswagen Jetta GLI Benxine 2.0 Manuale 57 mij milje letra te paguara per 1 vit super e Vecante wats u. Tiranë
14 500€
I diskutueshëm
067 44 11 579 Volkswagen *Jetta* ~ Viti 2017~ Start/Stop~ Kamer Parkimi~ Nav (adio, Tel, Bluetoot) Komando Ne Timon~ Tapiceri Kamosh Shume E Mbajtur~ Sedilje Me Ngrohje~ Xhama Te Zi Origjinal. Tiranë
13 500€
volkswagen Jetta 2.0, 4 cilindra, benzine + gaz, makina eshte sic e shihni ne foto viti 2014 Me 81000 km, me kambjo automatike DSG, Navi, kamera mbrapa, kondicioner, impjant gazi te porsa vene "lovatto" m. Tiranë
8 400€
Shitet Cmim Super Okazion. VW Jetta 2.0 TDI Viti 2009. Makina Eshte Versioni Full Ospion Model Higline Sallon Lekure Ngjyre zezr super I Paster. makina ka 208.000 km Origjinale. Kambi. Tiranë
5 500€
VW JETTA E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE SAPOPAGUAR ME CDO SHERBIM TE BERE NE ZVICER NE SUPER GJENDJE KAMIO AUTOMAT ME KM ORIGJINALE SWISS AUTO E XPERT Tiranë
5 300€
shitet vw jetta 2.5 benzin motorr me zinxhir super motorra. automat me letra te pagum. vaj filtra te ndrrume te gjitha sherbimet e bera ne koh. xhama elektrik. ngrohje sendilesh. baxh. Tiranë
4 900€
I diskutueshëm
vw jetta super full, cdo gje eletronike, komanda te timoni, sensor shiu, sensor parkimi, kamer mbrapa, lekure e zeze brenda, baxha, dritat led + bixenon, xhama eletrike te 4, mbrapa xhama te z. Tiranë
16 500€
Viti: 2014; ; Kilometrazhi: 85000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
8 500€
Viti: 2017; ; Kilometrazhi: 16000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
14 500€
Shitet jetta viti 2013 kamio automat 2, 5 benzin gaz sapo montuar, sapo ardhur nga kanadaja, me 160 mij km origjinale, tapiceri lekure me ngrohie, tavan xhami, sedilje elktrike me memories. Tiranë
E shitur
Sapo ardhur nga; Sapo targu; Version SEL, full optio; Gjendje perfek; 2.5 benzine, impiant gazi Lovato me vlere 1100; Tapiceri lekure e zeze me ngroh; Navigat; Kambio automati.. Tiranë
E shitur
Sapo ardhur nga; Sapo targu; Version SEL, full optio; Gjendje perfek; 2.5 benzine, impiant gazi Lovato me vlere 1100; Tapiceri lekure e zeze me ngroh; Navigat; Kambio automati.. Tiranë
E shitur
OKAZION; ; Shitet Volkswagen Jetta Motorr 1.8 Benzin me Kambio Automatike, Viti 2016; ; Opsionet jane jane Ekran Touchscreen 5inch, Navigator, USB port in, CD player, Hapesire per karte memorie. Tiranë
E shitur
VW JETTA E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE SAPOPAGUAR ME CDO SHERBIM TE BERE NE ZVICER NE SUPER GJENDJE KAMIO AUTOMAT ME KM ORIGJINALE SWISS AUTO; EXPERT SWISS AUTO TIRANE VORE; 0699331814. Tiranë
E shitur
Wv Jetta 2.0 benzine motorr i thjeshte (pershtatet 100% me ga) Kamio automatike; Viti: 12/2011; Km: 204.000 (liber servis) Cmimi: 6900 (tvsh e pagua) Cel: 0693511095; Auto Motal Elbasan
E shitur
Shitet jetta prodhim amerikan sherbimet e bera goma te reja, letra te paguara per 1 vit 2.5 benzin gaz, motor me zinxhir xhama te zi. Berat
E shitur

Volkswagen Jetta është një makinë kompakte e projektuar dhe prodhuar nga kompania gjermane Volkswagen. Është prodhuar që nga viti 1979. Është zhvilluar në bazë të modelit të VW Golf, por ndryshe nga Golfi, trupi Volkswagen Jetta është një sedan klasik. Nga viti 1979 deri në vitin 2009 u prodhuan pesë gjenerata të veturës, të cilat u emëruan për tregun evropian: Jetta I, Jetta II, Vento, Bora dhe Jetta V. Jashtë Evropës, Vento dhe Bora u prodhuan me emrin kryesor: Jetta III dhe Jetta IV. Më 15 qershor 2010, Volkswagen prezantoi një model të ri në New York Auto Show - Jetta VI, i cili, sipas zhvilluesve, nuk ka asnjë lidhje me VW Golf. Jetta prodhohet në Gjermani, Rusi, Afrikën e Jugut, Kinë dhe Meksikë.

Volkswagen Jetta general form
Volkswagen Jetta side view
Volkswagen Jetta back view

Shitja e Volkswagen në qytete të tjera