Njoftimet Premium

Shitja e Volkswagen Golf në Shqipëri

Golf-5 Automat; Vp2005-6; 2.0 na. 227.000 km orgjinale; E sapoardhur me dogan te paguar; Super gjend. Gati per targi; Egatshme per cdo lloj pro. Elbasan
4 990€
Gati per impiant gazi; ; Disqe Alumini R32 origjinal; ; Timon SPORT R32 origjinal; ; Sedilje GTI; ; Sallon i paster; ; Kondicioner; ; E targuar; ; Me letra te paguara; ; Te gjitha sherbimet e bera / vaj + filtra t. Fier
5 200€
I diskutueshëm
GOLF V; Forca mottorrike 1.9; Lloji i kambjos Manuale; Karburanti Nafte; Viti i prodhimit 07/2007; Pershkrim Shitet Golf V viti 2007 versioni to. Motorr 1.9 nafte, kambio manuale me 5 +. Elbasan
4 100€
I diskutueshëm
GOLF 6; Forca mottorrike 1.4; Lloji i kambjos Manuale; Karburanti benzin; Viti i prodhimit 11/2009; Pershkrim; Shitet Golf 6 viti 2009 me dogane te pagua; Motorr 1.4 benzin i thjesh. mund t. Elbasan
5 300€
Timon Multifunksional + Marshe ne Timon F1, Pilot Automatik, Kompjuter Bordi, Park Asist, Sensor Parkimi 360grad, Eco Start/Stop, Auto Hold, Sensor Shiu, Sensor Drite, Sedilje me Ngrofje, Navigato. Tiranë
9 700€
Golf 6 1.6 Naft Makina jepet me garanci; Me te gjitha sherbimet nuk ka nevoj per asnje sherbim; 100 mij km orgjinale mund ta kontrolloni; E blere me 0 tek Vw ne Maqedoni Elbasan
7 800€
I diskutueshëm
VW GOLF CROSS, XENON/BIXENON, CHROME PACKET, XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL, RADIO-CD-MP3, SEDILJE ME; NGROHJE, KLIMA BIZONALE, KOMPIUTER BORDI, DRIAT AUTOMATIKE, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, PILO. Tiranë
6 290€
Shitet vw golf 5 look G. Me letra te prera per nje vit (03.10.2021. 1.9 nafte, shume ekonom. Kambio automatike me te gjitha sherbimet e be. Vaj kambio, vaj filtra, rrip faze, amortizatore t. Tiranë
5 000€
Golf 5; Motor 1.4 benzin Mban ipmiant Gazi 100%; Viti 2005; Gjendje Shkelqyer; I Sapo Ardhir Nga Gjermania; I Sapo Targuar; Cmimi i padiskutushem Fier
2 400€
Sherbimet e fundit jane bere ne 05/08/2020; ; 4 goma te reja Continental per sezonin e veres + 4 goma Continental per sezonin e dimri; ; Disqe Alumin; ; Timon lekure + komandat + marshet F1; ; Adaptiv. Tiranë
12 700€
Super Gjendje motorike Dhe Xherike; ; Dokumente Deri Ne Gusht 2021 Fier
3 300€
I diskutueshëm
Xhama dhe pasqyra elektrike- Sedilje elektrike me ngrohje- Fenera me larje- Drita asistente ne kthese- Sistem Multimedia DVD, Mp3, Aux- Goma te reja- Sensor Parkimi para dhe pas 2 Celsa Libe. Fier
6 399€
2 kopje Celesash; ; Tapiceri gjysem Lekure gjysem Rrob; ; Disqe Alumini, Goma 90% te reja; ; Sendiljet me ngrohje; ; Sistemi Eco-Start-Stop, Reduktim maximal i konsumit; ; Sistemi Auto-Hold, Makina nu. Tiranë
9 500€
I diskutueshëm
Makina ka ardhur nga Gjermania ne muajin Prill 2019 dhe eshte me dokumenta te rrugullta dhe te paguar. Ne gjendje shume te mire dhe ska nevoje per asnje sherbi. Makina i ka te gjitha opsionet. Tiranë
5 500€
Makina eshte (Private) bler ne Gjermani dhe JEPET ME GARANCI 2 VJET; ; BlueMotion; ; 2 kopje Celesash; ; Tapiceri gjysem Lekure gjysem Rrob; ; Disqe Alumini, Goma 90% te reja; ; Sendiljet me ngrohje; ; Sistem. Tiranë
10 900€
I diskutueshëm
Makina esht ne gjendje shum te Mire Motorrike, xhenerike, estetik. Sherbime te bera ne ko. Te gjitha funksional. Klima ne 2 zona, radio origjinale, pilot automatik, xhama eletrik, disqe alumini. Kavajë
3 500€
I diskutueshëm
me Dogane te paguar; ; Bi Xeno. Sensor Parkim. Kamera mbrapa Navigato. Sediljet me Ngrohj; ; Shum i paster si nga brenda dhe nga jasht. Vlorë
7 000€
Makina sht n gjendje shum t mir; ; Me dogan t pagua. Durrës
4 200€
I diskutueshëm
Makina sht n gjendje t mir. Opsionet si navi te madh, xhama te zi origjinal, sensor parkimi, karikator me 6 cd, sedilje me ngrohj. Esht e gatshme per gjdo lloj provet nga ana jua. Shkodër
4 900€
a nje konsum shume te ulet ekonomie, Teper e shpejte, mund ta verifikoni ku te deshironi, e sapo ardhur nga jashte, eshte super komode: disqe 16 alumin me 4 goma 95% te reja, fener kristal, drita. Tiranë
3 999€
I diskutueshëm
Mjeti ka gjendje perfekte ka 4 gomat e reja. Disqe alumin. Ab. Klim. Pilot automati. Xhama elektri. Paqeyra elektrik. Mbyllje qendrore me pul. Radio cidi mp3. Us. Au. si dhe nje tapicer. Tiranë
4 300€

Makina e njohur Volkswagen Golf u shfaq në 1974. Ishte një kapak i vogël me një kapacitet motori prej 1,1 litër dhe një kapacitet prej 50 kuaj fuqi. Që nga fillimi i prodhimit të kësaj makinerie,Golf u është ofruar klientëve jo vetëm me një transmision manual, por edhe me një "automat". Golf u bë modeli më i suksesshëm i Volkswagen, renditet i treti në mesin e makinave më të shitura (sipas 2007, u prodhuan më shumë se 25 milion njësi), është lider në shitjet në Evropë. Ai është themeluesi i klasës së golfit. Volkswagen Golf u njoh si Makina e Importuar e Vitit në Japoni (2004-2005). Në vitin 2013, Volkswagen Golf i gjeneratës së shtatë u emërua makina më e mirë e vitit në garën vjetore të Car World of the Year.

Volkswagen Golf general form
Volkswagen Golf side view
Volkswagen Golf back view

Shitja e Volkswagen në qytete të tjera