Njoftimet Premium

Shitja e Volkswagen Golf Sportsvan në Shqipëri

shitet per arsye mos perdorimi ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike taxsa te paguara per nje vi Tiranë
E shitur
shes golf 4 viti 2000 Tdi super i shpejt dhe ekonomike; taksa dhe siguracjon te paguar der ne nentor 2018; makina ka ardh nga gjermania ka 1 vit e targuat ne shqiperi dhe e perdoruar vetem ng. Korçë
E shitur
E sa po ardh nga gjermani me dogan te paguar ekran te madh ne gjendje shum te mir motorrike xhenerrike Tiranë
E shitur
Ne gjendje shum te mir motorrike xhenerrike e spo ardhur nga gjermania me dogan te paguar ekran te madh Tiranë
E shitur
E sa po ardhur nga gjermania me dogan te paguar ne gjendje shum te mir motorrik xheneri. Ekran te madh xhamat electric Clima full optio. 6 marshe 1.9tdi Tiranë
E shitur
makina esht ne gjendje shum te mire xhama te zi origjinal letrat deri ne dhjetor cmimi shum pak i diskutueshem Kukës
E shitur
shitetdolf 3 1.9 tdi ne gjendje shuum te mire xhama te zi origjinal letrat deri ne dhjetor Kukës
E shitur
Golf 4 gti v5 i sapo targuar i ardhur nga gjermania, esht ne gjendje perfekte shitet per arsye mos perdorimi i gatshem per cdolloj pro. cmimi i diskutushem Tiranë
E shitur
makina esht ne gjendje te mire me te gjitha sherbimet e kryera; xhama te zi origjinal; 1.9 tdi; viti 94; letrat dei ne dhjetor Kukës
E shitur
VW Golf 7, 1.6 TDI BMT 2015; ; Modeli Sportvan; Viti i prodhimit: 2015; Origjina Zvicerr; Volumi i motorit: 1.6 TDI; Fuqia e motorit: 81kW (110 P) Km te kaluara: 39 000; Libr servisi nga VW. Tiranë
E shitur
Kambio Automatike 1.9 Nafte; Probleme: Volant kondicioner Tiranë
E shitur
golfi i posa ardhur nga gjermania ne gjendje shum; te bukur si mbrenda po ashtu dhe jas; makina gjindet ne Kos. eshte ne emrin tim; person; viber whatsapp + 38349333907 Kukës
E shitur
Vw golf IV V5 170 Ps viti i prodhimit 2000; Benzin Vollausstattung; I ka t gjitha navi e tjera shifni fotot; dor e dyt me km origjinal 260089; makina hecn xhdo dit, n Gjerma Shkodër
E shitur
shiten disqe numri 17 golfi audi goma me gjith disk 120 mij lek ngjendje shum tmir Tiranë
E shitur
Shitet golf 4 1.9 naft me letra deri ne tetor 2018 gjendje shum te mir hogazhjon vit prodhimi 1999 2000 Tiranë
E shitur
shitet golf 5 2006 tiptonic sportiv me 4 dyer ne gjendje perfekte nga te gjith, , , esht e gateshme per cdo lloj prove me dekumenta deri ne shtator, , makina esht full eksta me te gjith. Pogradec
E shitur
Makine e sapo ardhur nga gjermania motor 200 nafte kamio automat komanda te timoni, nderrim marshash n'timon, xhamat e zinj origjinal, sendilje me ngrofje, disqe 17 + sensor parkimi full option. Durrës
E shitur
Shiten goma vere sport shum pak te perdorura, cmimi 300 nr tel 0692926196 Korçë
E shitur
Shitet golf 5 viti 2004 shum I mbajtur me te gjitha sherbimet e bera 1.9 nafte gjdo gje funksionale letra deri ne fund te vitit Tiranë
E shitur
Golf 1.4 benxin ne gjendie shum t mir i sapo ardhur nga italia Vlorë
E shitur
Makina esht e ardhur nga italia me dogan te paguar dhe te gjitha sherbimet e be. mjeti per momentin ndodhet ne lushn. Tdi 1.9 Tiranë
E shitur

Volkswagen Golf Sportsvan debutoi në shfaqjen e automjeteve pranverore të vitit 2014 në Gjenevë. Risia u bë pasardhësi ideologjik i modelit Golf Plus dhe u krijua në mënyrë që të zinte një vend në mes të hatchback dhe një veture të plotë në linjën e modelit Volkswagen. Golf Sportsvan është një nën-kompakt me pesë vende. Përmasat e saj të përgjithshme janë: gjatësia 4338 mm, gjerësia 1807 mm, lartësia 1578 mm dhe baza e rrotave - 2685 mm. Pastrimi i modelit është pak më pak se mesatarja - 144 milimetra. Përmasa të tilla janë karakteristike për shumicën e makinave të pasagjerëve. Ajo e mban rrugën mirë, mund të bëni në një frenim të vogël dhe nuk e humbasin stabilitetin me shpejtësi relativisht të larta. Volkswagen Golf Sportsvan është i pajisur me shtatë motorë të ndryshëm, kuti ingranazhesh mekanike dhe robotike dhe vetëm ngarje me rrota të përparme.

Volkswagen Golf Sportsvan general form
Volkswagen Golf Sportsvan side view
Volkswagen Golf Sportsvan back view

Shitja e Volkswagen në qytete të tjera