Njoftimet Premium

Shitja e Volkswagen Golf Plus në Shqipëri

Makina esht ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, disqe alumini dhe gomat ne gjendje shum te mir, shum e pastert si nga jasht dhe bren. E gatshme per cdo lloj pro. Lushnjë
6 500€
I diskutueshëm
Makina esht ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, disqe alumini dhe gomat ne gjendje shum te mir, shum e pastert si nga jasht dhe bren. Lushnjë
3 500€
Nga gjermania ne super gjendje motorrike gjenerike dhe estetike pothujse e re makina ska asnje shenj perdorimi me boje te fabrike. Sensor drite shiu dhe parkimi, ganxhe rimorkimi elektrike. Shkodër
5 200€
Vw golf 5 plus; 2.0 tdi; Kamio automatike; 235000 km origjinale; Viti 29.08.2005; Klima; Ngrohje sendiljesh; Mbyllje qendrore; 4 xhama elektrik Elbasan
1€
I diskutueshëm
VW GOLF 2.0 TDI NAFTE VITI 2009 KAMIO AUTOMATIKE 6 MARSHE KLIMA AUTOMATIK 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMAT SEDILE LEKURE ELEKTRIKE ESP ABS 12 AIRBAG TEL SEDILE ME NGROHJE DISQE ALUMINI NAVIGATO. Tiranë
6 999€
Volkswagen golf plus viti 2011 2.0 nafte, kamjo manuale, 183000 km orgjinale makina e ardhur nga hollanda me targa shqiptare te paguara deri ne korik 2020 dy elsa orgjinale, goma dimri te rej. Tiranë
7 000€
Shitet Golf 5 Plus 2006 i sapo ardhur nga zvicra, makina eshte shum e mbajtur dhe ne gjendje shum te mir, 1.9 nafte shum ekonomik, navigator dhe kamer nga mbrapa, xhama dhe pasqyra elektrike. Tiranë
3 100€
makina eshte pa dogane, ne gjedje shume te mire teknike dhe optike, eshte shume ekonomike; Makina eshte ne Kosove konkretisht ne Prishtine per me shume info mund te na kontaktoni: viber apo what. Kukës
1€
VOLKSWAGEN GOLF PLUS AUTOMATIK; VERSIONI GOAL SENSOR DRRITASH + SHIU SENSOR PARKIMI TAPICERIA E DIZENJUAR GOAL; ME DOGAN TE PAGUAR E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA KM 170.000 MAKINA ESHT N. Tiranë
1€
Shitet golf 5 plus viti 2005 1.9 naft kamio manual me klima xhama elektrike shum e paster Tiranë
3 500€
Okazion shitet golf 5 pl. 2006. 1.9 na. Kambio automati. Kondicion. 172 mije kilomet. Shume e past. Ne gjendje shume te mire motorike dhe xheneri. Me dogan gati per tar. Adres. Tiranë
5 300€
I diskutueshëm
VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 2006 ME ABS AIRBAG KONDICIONER XHAMA ELEKTRIK MBYLLJE QENDRORE 146000 KM ORIGJINALE NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE SHUM E PASTER ME DEKUMENTAT TE PAGUARA Pogradec
3 800€
Karburanti: Diezel; Ngjy.: Gri e erret; Kam.: automatik; Ftoh.: Klima; ; SHES VOLKSWAGEN GOLF 5 + 1.9 NAFT VITI 2006 E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE; ; ME. Tiranë
1€
Karburanti: Diezel; Ngjy.: gri e erret; Kam.: automatik; Ftoh.: Klima; ; SHES VOLKSWAGEN GOLS 5 + TDI NAFT HIGLINE 2006 E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE; ; ME. Tiranë
1€
Karburanti: Diezel; Ngjy.: gri e erret; Kam.: manual; Ftoh.: Klima; ; SHES VOLKSWAGEN GOLF 5 PLUS TOUR HIGLINE 1.9 TDI E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE; ; ME. Tiranë
1€
GOLF 5 PLUS TOUR, 2.0 NAFTE, KAMBIO AUTOMATIKE, XENON BIXENON, FENERE ME LARJE, SENSORE PARKIMI, GANXHE ELEKTRIKE, XHAMA TE ZINJ ORIGJINALE, PASQYRA ME PALOSJE, BAXHA XHAMI, NAVIGATOR I MADH. Tiranë
6 200€
Vw Golf Plus Manuale 1.9 Nafte 2006 Cmimi: 3999 Euro I Disktueshem Nr Cel: + 355693920073; Makina Posedon: -> Klima Dixhitale Tronike; -> Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult; -> Sistem Audi. Tiranë
3 999€
Shitet Golf Plus e sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje shume te mire si kamio edhe moto. Makina jepet me 1 vit garanci te noteruar kamio moto. Makina eshte e vitit 2006 manuale me 198000. Durrës
4 700€
I diskutueshëm
Volkswagen Golf + 1.9 nafte, automat, viti 2006, dogane targa, ngjyre gri, 5 porta, 278 mije km te veta origjinale, dy cele. Klima, radio CD origjinale, xhama elektrik dhe pasqyra elektri. 90. Tiranë
4 200€
VW-Golf-Plus Kambio-Automat; Motor i thjeshte 1.6 Benzin JO-F. !!!; 100% montim inpjanti gaz; -Makina disponin 171.000 mi. Liber servisi Gjerman; -Sistem ngrohie te sediljeve te para,; -Senso. Tiranë
5 700€
Shes vw golf 5 plus super full, i sapoardhur nga gjermania, me letra te paguara deri ne shtator 2020, me klima tronic, ngrohje sediljesh, radio cd, mp3, navi, kompjuter bordi, pilot automatik. Tiranë
5 600€

Në vitin 2004, Volkswagen prezantoi modelin me pesë dyer Golf Plus - një version i Volkswagen Golf të rregullt të gjeneratës së pestë, por me një çati të lartë (plus 95 mm) dhe një dizajn pak të modifikuar. Baza e rrotave mbeti e pandryshuar, por falë një ulje më vertikale, brendësia doli të ishte më e gjerë. Makina mori një panel të ndryshëm instrumentesh, hapësirë ​​shtesë për ruajtje të gjërave dhe aftësi të përmirësuara të transformimit (për shembull, vendet e pasme u ndanë në një proporcion prej 60:40). Nga pikëpamja teknike, Volkswagen Golf Plus nuk ndryshonte nga modeli origjinal. Fillimisht, makina ishte e pajisur me motor benzinë ​​1.4, 1.6 dhe 2.0 litra dhe motorët me naftë 1.6, 1.9 dhe 2.0 litra. Gearboxes: mekanike, automatike ose robotike.

Volkswagen Golf Plus general form
Volkswagen Golf Plus side view
Volkswagen Golf Plus back view

Shitja e Volkswagen në qytete të tjera