Njoftimet Premium

Shitja e Volkswagen Fox në Shqipëri

Okazion shitet volkswagen fox viti 2006, 1.1 benzine e sapo erdhur nga zvic. Dokentat te gjitha te paguara, te gjitha sherbimet e bera ne gjendje super shume te mire motorike e xheneri. Korçë
3 200€
I diskutueshëm
VW-FOX 1.4 TDI 2005; Kambio manua. me dogane; 198000 km; 2700 euro; C. 0692061899 Tiranë
2 700€
Viti: 2010; ; Kilometrazhi: 130000 km Maqedoni
3 900€
Shitet VW Fox/Polo, Ngjyra e Bardhe, Ka vetem nje Te Gervishtur tek parafango, Shume e Paster dhe Shume Ekonomi. Perfekte per Qyt. Klima, ESP, ABS, AirBag, Goma 90%, Gati Per Tar. Tiranë
E shitur
Shitet makina; V W FoX; 1.4 nafte; Viti 2006; Me dogan; Cmimi 2500 euro; Makina esht me kilometra origjinale 230.367; Me kondicioner xhama elektrik Goma 95 %; Qyteti DURRES; Nr telefoni 0683792495 Durrës
E shitur
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 nafte, kambio manuale, viti prodhimit 2006, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama eklektrik, dy celesa, liber sherimi v. Tiranë
E shitur
Volkswagen fox viti 2007 2 dyer me kondicioner e ardhur nga gjermania me dogane te prere per me shum na kontaktoni te 0695555270 Durrës
E shitur
makina esht 1.2 benzin ga. marka e gazit lovato akoma brenda garancis bler 600 eu. taksat kolaudim siguracion i ka deri ne tetor 2020. bateri e re kasetofon i ri me blutuf aux conektet m. Lushnjë
E shitur
Shitet wolsvagen fox me dy dyer viti 2006 ne super gjendje e sapo erdhur nga italia me dogane te paguar motor diesel 1.3 shume ekonomike cmimi 3300 euro i disk Korçë
E shitur
Shitet golf fox viti i prodhimit 2006 diesel 1.4 tdi shum ekonomike shum e paster si brenda dhe jashte e sapo ardhur nga italia me dogane te psguar cmimi 3300 euro i didk Korçë
E shitur
Makina eshte me dogane te paguar e porsa ardhur nga gjerman. impianti i gazit i montuar ne gjerma. motor 1.4.makina eshte shume e past. cmimi i diskutushem Sarandë
E shitur
Fox me dogan e sapoardhur nga zvicrra qmimi i diskutushem ne gjendje shum te mir vaj + filtar te nderruara Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mire; 1.2 benzin km160mij; Makina eshte me dokumenta italjane; Dhe ndodhet ne itali perdoret nga nje goc; E sjellim ketu me dogan tee paguar 3000euro Tiranë
E shitur
Shitet Volkswagen fox me Shum pak konsu. makina ka dokumenta shqiptare deri ne gusht te vitit tjt Vlorë
E shitur
; OKAZI. Makina e ardhur nga Milan (tali) eshte ne gjendje te perkryer 1.4 naft tre pistona makina eshte shume e paster dhe ka vetem 128000 km origjinale Makines i jane prer dokumentat per 1 vi. Fier
E shitur
Shitet Volkswagen Fox 2006 manua. 1.4 benzine Gaz impjant lovad. Shume ekonomik. Makina eshte si e r. Me date 2 nentor i jane bere sherbime; Freksion i ri, 4 goma te reja, bateri e re. Tiranë
E shitur
Shitet Wolsvagen Fox viti 2006 benzine 1.4 e sapoardhur me dogane te paguar cmimi 2.700 Euro Tiranë
E shitur
Shitet Volkswagen FOX me motor 1.2 benzin me shum pak konsum, makina ka ardh nga gjermania ka dokumenta shqiptare deri ne gusht te vitit t. per te interesuarit me shkruani me wcp + 49 176. Vlorë
E shitur
Makina sa po ka ardhur nga gjermania me dogan te paguar esht shum ekonomike 1.2 benzine shum e paster si mrena dhe si jasht me kambio manua. Cmimi esht 2900 euro i diskutushem makina esht tek der Tiranë
E shitur
Ne gjendje shume te mire e ardhur nga gjermania impjanti i gazit lovato me 2vjet garanci goma te reja vaj filtra te nderruara shitet per arsye mos perdorimi 1400benzine gas plus klima Elbasan
E shitur
Ne gjendje prefekte, shitet per arsye mospordorimi, konsumi 3.7L ne 100 km, sapo e targuar dhe dok te paguara deri ne Janar 2018, me 130.000 km origjinale; 3000 pak i diskutueshm; Tel 0685004744 Durrës
E shitur

Kapaciteti kompakt Volkswagen Fox u krijua në Brazil posaçërisht për vendet e Amerikës së Jugut. Në të njëjtin vend, në Brazil, prodhimi i këtij modeli u bë në 2003. Si rezultat i ristilimit të vitit 2009, Fox mori një pamje të re dhe ndryshime të vogla teknike. Me kalimin e kohës, formacioni u rimbush me versione të reja të veturës: kryqëzim CrossFox dhe furgoni kompakt i SpaceFox. Në 2005, Volkswagen Fox filloi të eksportohet në Evropë si një zëvendësim për kapitalin e ndërprerë të Volkswagen Lupo. Fox nuk ishte në një kërkesë të madhe në mesin e blerësve evropianë dhe në vitin 2011, me ardhjen e modelit të ri kompakt Volkswagen up!, Dërgesat e Fox nga Brazili përfunduan.

Volkswagen Fox general form
Volkswagen Fox side view
Volkswagen Fox back view

Shitja e Volkswagen në qytete të tjera