Njoftimet Premium

Shitja e Volkswagen Eos në Shqipëri

nderrohet vw eos i diskutueshem full options sensor parkimi sensor shiu sensor per presionin e gomave autopilot automat f1 ne timon sedilje lekure ngrofje panoram, pervec panorames eshte dh. Tiranë
E shitur
shitet ose nderrohet vw eos full option makina permban keto opsione: motorr 2.0 tdi shume i shpejt dhe ekonomik, cdo kilometer i certifikuar eshte sjelle vete nga gjermania para 6 muajsh mbajtu. Tiranë
E shitur
Sigurimi: Mbyllje qendrore, Alarm sigurije, Immobilizer elektronik; ; Pamje t jashtme: Rrota aliazh, Drita t mjegulles; ; Audio/Video: Autoradio, CD player; ; Siguri: ABS, Airbag, Airba. Tiranë
E shitur
Makina esht ne gjendje te mir e arrdhur nga germani Shkodër
E shitur
Makina asht ne gjendje te mir ka Sherbim gjenerik kohet e fundit makin esht e arrdhur nga Germani ka dogan te prere, tapiceri lekuret te zez Shkodër
E shitur
Shitet wolkswagen eos kabriolet viti 2007 nafte manual 6 marshe 2000 cc ngjyr bly metalizat klima automatik kompjuter bordi komanda ne tim. abs airbag disqe alumini gomat te re. antifurt m. Tiranë
E shitur
Motorri: 1.6 Benzine; Kondicioner automatik; Fenere mjegulle; Sistem frenimi; ABS + ESP; Radio CD + MP3 me komanda ne timon; AirBag perpara 2,; Trip Computer; Timon i rregullueshem ne lartesi. Tiranë
E shitur
volzvagen eos ne gjendje shum te mir pa dogan Tiranë
E shitur
Shitet makina VW Eos Cabri. viti 2006. ngjyra blue e err. Makina ka 140.000 km e gatshme per cdo lloj prov. Nderrohet me Audi A4. Ose Vw Passat. Vitet 2004-2008 Vlorë
E shitur
Modeli: Volswagen Eos; Viti: 2006; Motorri: 1.6 Benzine; Kilometra: 130000; E perdorur ne menyr perfekt (abri) Shitet per arsye mosperdori; Sensor Parkimi vetem mbrapa; Xhamat elektronike. Tiranë
E shitur

Volkswagen Eos është një konvertues kompakt i konsorciumit gjerman Volkswagen. Prototipi i kësaj makine u paraqit në Motor Show Frankfurt në 2003 dhe më 12 shtator 2005, modeli i prodhimit Eos u shfaq për herë të parë atje. Volkswagen Eos u shfaq në shitje në maj 2006. Karakteristika kryesore dalluese e kësaj makine është çatia, e cila është dizajnuar dhe ndërtuar nga Oasys, një degë e Webasto Gjermani. Struktura e çatisë ka një sistem kontrolli hidraulik që lejon çatinë të paloset automatikisht në bagazh, në njëzet e pesë sekonda, duke zvogëluar kështu hapësirën e pasme nga 300 në 190 litra.

Volkswagen Eos general form
Volkswagen Eos side view
Volkswagen Eos back view

Shitja e Volkswagen në qytete të tjera