Njoftimet Premium

Shitja e Volkswagen Crafter në Shqipëri

Shitet vw crafter me frigorifer (ne garanc) viti 2008 me 209000 km ne gjendje shume te mire, me shenja te vogla perdori. Elbasan
9 500€
Ardhur Nga Gjermnaia Version I Gjete-Maxi 3.5 To; -Viti 2012 Kambio Manuale 6-Marsha, Xhamat Elektrik; -Klima, Navigacion, Mgrohie te sediljeve te para; -Liber Servisi km origjinale 100% servise t. Tiranë
9 500€
Shitet VW Crafter ne gjendje shume te mir.; ; Vit prodhimi 2013; ; 15.000 Euro (perfshire TVSH); ; Cmimi i diskutueshe. Tiranë
15 000€
I diskutueshëm
Viti: 2010; ; Kilometrazhi: 120000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Maqedoni
31 900€
Makina ka ardhur nga Gjerman. ne gjendje shume te mi. me Frigorif. e pershtatshme per lloje te ndryshme transporti te mallrave Kukës
E shitur
Minibus Volkswagen Crafter, i vitit te prodhimit 2011, me 140mije km te be. Motor 2.5 T. Me dokumenta deri ne fund te vit. Ne gjendje te shkelqyer! Tiranë
E shitur
Shitet Volkswagen Crafte viti 2011; 202 000 km; ne gjendje te shkelqyer per cfaredolloj prove; cmimi 6000 euro i diskutueshem Tiranë
E shitur
shitet volksavagen krafter kareotresh viti 2011 motorr 250 diesel sherbimet e kryera te volksvagen ne gjermani e sapo ardhur pa dogan Elbasan
E shitur
Crafte nafte euro 4 tapiceri cope gri, i mes. makina ne gjendje shume te mir e gatshme percfardolloj pro. per me shum info. kontaktoni ne faqen tone ne. Auto-Xhimi ose ne numrin ton t. Durrës
E shitur
Volkswagen Crafter 2.0 TDI 136CV 3.5t, 6 marsha, 198.000km originale nga Gjermania, climatronic, sedile me ngrohje, goma te reja, furgoni ka bere vetem 3000 km ne shqiperi, dokumenta te paguar. Vlorë
E shitur
Okazion Shitet vw crafter 2007 18 vende dopio kondicioner ne gjendje te shkelqyer e perdorur vetem nga nje pronar me cdo sherbim te kryer ne koh me baxho dhe bagazh me ulj. Gjithcka perfekt. Tiranë
E shitur
volswagen crafter i sapo ardhur nga jasht shtet. eshte ne gjendje shume te mi. per me shume info telefononi ne nr 0695218886 Elbasan
E shitur
Shitet VW Crafter, shume pak i perdorur me 35000 km, 2.5 t ) dopio gome, ne gjendje te mir tekni. Per me shum kontaktoni ne numrin e telefoni Tiranë
E shitur
Shitet Volkswagen Crafter 2.0 Diesel i 2009; 13 + 1 Vende; Automjet me 1 pronar te meparshem; Km origjinale; Gjendje e shkelqyer motorike-xhenerike; Letra te paguara; I gatshem per cdo prove Tiranë
E shitur
E shitur
VW Volkswagen Crafter lo. Makina ka 194.000 km i sapo ardhur nga belgjika pa doga. Makina eshte ne gjendje perfek Tiranë
E shitur
Vetem shit. Wolksvagen Craffter 2007.Goma te reja 100% dokumente te paguara deri ne fund te vit. Clima tronic (TD) e ku. Xhama elektric mbyllje qendror. 2qelesa origjinal Wolsvag. Dopio go. Kukës
E shitur
OKAZION Shitet !!!! Per arsye mosperdorimi FURGON Vw crafter 2007 me dokumenta deri ne Tetor 2017, 17 + 1 vende, Dopje Kondicioner, TV DVD, ABS, AIR BAG, Sensor Parkimi, hapje deres qendrore M. Tiranë
E shitur
Furgon mallrash, me dokumenta te rregull. 2500 kubik, naft Lezhë
E shitur

Volkswagen Crafter - një seri automjetesh të lehta tregtare, duke përfshirë një furgon i gjithë metal, një minibus dhe një kamion (shasi me kabinë). Crafteri i gjeneratës së parë u ndërtua në bazë të gjeneratës së dytë Mercedes-Benz Sprinter, por me motorët Volkswagen. Crafteri i gjeneratës së parë u prezantua në vitin 2006 si një zëvendësim i serisë së vjetëruar Volkswagen LT2. Përshtatja e modelit për markën Volkswagen u krye nga sektori i Automjeteve Tregtare Volkswagen, por platforma u zhvillua nga specialistë të Daimler. Në vitin 2011, Volkswagen Crafter u rivendos me një azhornim të jashtëm në përputhje me stilin e markës VW. Në vitin 2016 u shfaq gjenerata e dytë Crafter II (LT4), e cila tashmë është zhvilluar plotësisht nga Volkswagen dhe nuk shoqërohet më me Mercedes-Benz Sprinter.

Volkswagen Crafter general form
Volkswagen Crafter side view
Volkswagen Crafter back view

Shitja e Volkswagen në qytete të tjera