Njoftimet Premium

Shitja e Volkswagen Caravelle në Shqipëri

10 000€
I diskutueshëm
Shitet caravell. motorr kamion freksion ne gjendje sh te mi. makina ka dy vjet taks. eshte ne gjendje te shkelqy. makina mund te shitet dhe per pje. cmim i diskutuesh. ju lutem telefonat. Tiranë
1 000€
I diskutueshëm
Okazion shitet volkswagen transporter volkswagen transporter karavel 2 + 1 vende ne letra por nese doni ti shtoni sendile furgonit i ka vendet per tu kapur sendile te tier. 1.9 naft viti 2004 Fier
1€
Shitet furgon 8 + 1 me dokumenta te rregull. Ne gjendje pune shum te mire Krujë
1 700€
Makina me qera te gjitha llojeve Tiranë
E shitur
Shitet volzvagen 8"1 Me dok per ni vit me sherbime te bera ctani me goma treja cmim 7 mij euro i diskutushem Tiranë
E shitur
Jepet me qera Volkswagen T5 Caravelle, 2014, shume e gjate me shume hapesire bagazhesh, konsum nafte shume i ulet: Extraurban - 5.7 l/km, Combined: 6.8 l/km, Urban: 8.4 l/km, perfekte per familj. Tiranë
E shitur
VW CARAVELLE AUTOMAT 2.5 NAFTE ME LETRA TE PAGUARA DERI NE KORRIK 2019 ME KM ORIGJINALE ME CDO SHERBIME TE BERE KAMERA PARA MBRAPA PERDE ELEKTRIKE NEONE ME NGJYRA BRENDA NAVI TACH SCRIME + T. Tiranë
E shitur
Japim makina me qira te gjitha llojeve Tiranë
E shitur
VW T 5 HIGHLINE 1.9 TDI NAFTE VITI 2006 8 VENDE KAMIO MANUALE KLIMA AUTOMATIK 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMAT SEDILE ELEKTRIKE ESP ABS 12 AIRBAG TEL XHAMA TE ZI SEDILE ME NGROHJE ME DOGANE NG. Tiranë
E shitur
Timon idrauli. motor 2.4. I gatsh. per kontroll ke mekaniku juaj me i besua. Letrat te prera gjer ne shkurt 2019. Shitet per arsye mosperdorimi Tiranë
E shitur
Shitet Wolkswagen caravello, motorr 2, 4 i thjesht, viti 1996, me te gjitha sherbimet e kryera, bateri dhe goma te reja me letra te paguara deri ne fund te shtator. Shitet per arsye emigri. Librazhd
E shitur
Shitet per arsyje mosdordorimi letra te prera per nje vi Kukës
E shitur
Volsvagen kamiomcin 1.8 benzin/gaz me dokumenta te paguara per nj v. makina ka dhe paisje per tarnsport xhamas; Cmimi i diskutushem Fier
E shitur
Shes Volkswagen 1.9 naft e viti 1993 me letra djeri ne fund te vitit ne gjendje shum te mir Elbasan
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mire me goma te reja motorri 2.5 TDI model i ri letrat i ka per 1 vit pres bleres serioz Tiranë
E shitur
Ne gjenje te mire motorrike edhe xhenerike e sa po ardhur nga gjermania me dogn edhe sa e targuar i gatshem per cdo lloj prov. Motorr 2.4 L nafte Shkodër
E shitur
Shitet wolkswagen caravello viti fundi 99 ne gjendje shume te mire pune cmi i disk Tiranë
E shitur
makina shitet per arsye mos perdorimi nafe Bulqizë
E shitur
AMBULANCA ESHTE E KOMPLETUAR ME TE GJITHA AKSESORET E NEVOJSHEM,; ME DOKUMENTA TE RREGULLTA + DOKUMENTA NDERKOMBETARE, E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE Durrës
E shitur

Volkswagen Caravelle është një version i pasagjerëve të Transportuesit popullor Volkswagen. Ky është një minibus i rehatshëm, i përshtatshëm në mënyrë optimale për trafikun e pasagjerëve. Falë funksionalitetit dhe cilësisë së lartë, Volkswagen Caravelle ka fituar besimin e shumë përdoruesve privatë dhe ndërmarrjeve të kamionëve në Evropë. Caravel u shfaq në shitje rreth 30 vjet më parë. Debutimi i një prej minibusëve më të njohur evropian u zhvillua në 1990. Makina ia ka borxh emrin e saj anijeve të pushtuesve spanjollë, mbi të cilët ata pushtuan detet dhe oqeanet. Pronarët e kësaj makine posaçërisht shënojnë besueshmërinë, rehatinë për shoferin dhe pasagjerët, si dhe kapacitetin e madh të ndarjes së bagazheve.

Volkswagen Caravelle general form
Volkswagen Caravelle side view
Volkswagen Caravelle back view

Shitja e Volkswagen në qytete të tjera