Njoftimet Premium

Shitja e Volkswagen Caravelle në Shqipëri

10 000€
I diskutueshëm
Shitet caravell. motorr kamion freksion ne gjendje sh te mi. makina ka dy vjet taks. eshte ne gjendje te shkelqy. makina mund te shitet dhe per pje. cmim i diskutuesh. ju lutem telefonat. Tiranë
1 000€
I diskutueshëm
Okazion shitet volkswagen transporter volkswagen transporter karavel 2 + 1 vende ne letra por nese doni ti shtoni sendile furgonit i ka vendet per tu kapur sendile te tier. 1.9 naft viti 2004 Fier
1€
Shitet furgon 8 + 1 me dokumenta te rregull. Ne gjendje pune shum te mire Krujë
1 700€
Timon idrauli. motor 2.4. I gatsh. per kontroll ke mekaniku juaj me i besua. Letrat te prera gjer ne shkurt 2019. Shitet per arsye mosperdorimi Tiranë
E shitur
Shitet Wolkswagen caravello, motorr 2, 4 i thjesht, viti 1996, me te gjitha sherbimet e kryera, bateri dhe goma te reja me letra te paguara deri ne fund te shtator. Shitet per arsye emigri. Librazhd
E shitur
Shitet per arsyje mosdordorimi letra te prera per nje vi Kukës
E shitur
Volsvagen kamiomcin 1.8 benzin/gaz me dokumenta te paguara per nj v. makina ka dhe paisje per tarnsport xhamas; Cmimi i diskutushem Fier
E shitur
Shes Volkswagen 1.9 naft e viti 1993 me letra djeri ne fund te vitit ne gjendje shum te mir Elbasan
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mire me goma te reja motorri 2.5 TDI model i ri letrat i ka per 1 vit pres bleres serioz Tiranë
E shitur
Ne gjenje te mire motorrike edhe xhenerike e sa po ardhur nga gjermania me dogn edhe sa e targuar i gatshem per cdo lloj prov. Motorr 2.4 L nafte Shkodër
E shitur
Shitet wolkswagen caravello viti fundi 99 ne gjendje shume te mire pune cmi i disk Tiranë
E shitur
makina shitet per arsye mos perdorimi nafe Bulqizë
E shitur
AMBULANCA ESHTE E KOMPLETUAR ME TE GJITHA AKSESORET E NEVOJSHEM,; ME DOKUMENTA TE RREGULLTA + DOKUMENTA NDERKOMBETARE, E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE Durrës
E shitur
Shitet fugon viti 1997 8 + 1 vende Korçë
E shitur
Furgoni esht ne gjendje shum te mire pu. Me letra te paguara per nje v. Motorin 1.9 nafte me 4 piso. Fugoni posedon kambio manuale me 4 marsha por ka edhe 4x4 te instaluar fabrikis. Brenda k. Tiranë
E shitur
Shes furgonin per mos pordorim furgoni asht ne gjendje shum te mir me letra te paguara deri 20 korrik 2018 flm per mirkuptimin Kukës
E shitur
Makina eshte ne gjendje te mire xhenerike dhe e past. Letrat i ka deri ne fund te vit. Shitet per arsye mos perdori. Cmimi i diskutueshem! Tiranë
E shitur
Per me teper info kontakto: 0682088880 Tiranë
E shitur

Volkswagen Caravelle është një version i pasagjerëve të Transportuesit popullor Volkswagen. Ky është një minibus i rehatshëm, i përshtatshëm në mënyrë optimale për trafikun e pasagjerëve. Falë funksionalitetit dhe cilësisë së lartë, Volkswagen Caravelle ka fituar besimin e shumë përdoruesve privatë dhe ndërmarrjeve të kamionëve në Evropë. Caravel u shfaq në shitje rreth 30 vjet më parë. Debutimi i një prej minibusëve më të njohur evropian u zhvillua në 1990. Makina ia ka borxh emrin e saj anijeve të pushtuesve spanjollë, mbi të cilët ata pushtuan detet dhe oqeanet. Pronarët e kësaj makine posaçërisht shënojnë besueshmërinë, rehatinë për shoferin dhe pasagjerët, si dhe kapacitetin e madh të ndarjes së bagazheve.

Volkswagen Caravelle general form
Volkswagen Caravelle side view
Volkswagen Caravelle back view

Shitja e Volkswagen në qytete të tjera