Njoftimet Premium

Shitja e Volkswagen Caddy në Shqipëri

VOLKSWAGEN CADY, TVSH E PAGUAR-NGJYRA BLU E HAPUR NE RREZATIM DIELLI ESHT ME PERLE, TAPICERI SHUM E PASTER ME KOMNINIM SI NGJYRA MAKINES, TIMON TRESH, SENDILE ME NGROHJE, KAMBIO MANUALE, GOMA 100. Tiranë
6 500€
I diskutueshëm
WOLKSWAGEN CADY - 1.9 TDI LIFE HYGLINE VITI 2007; ; Auto Juli Mbi 10 vjet eksperience ne shitjen dhe blerjen e makina. Te gjitha makinat vijne nga Gjerman. Per cdo informacion kontaktoni ne nr. Tiranë
5 600€
I diskutueshëm
volkswagen caddy 1.9 naft me dogan te paguar. klima. radio mp3. xham te zi origjina. gomat e rej. 2 celsa. klm me liber sherbimes. 190. cmim diskutus. Durrës
6 500€
I diskutueshëm
klima; ; me 6 dyer; ; gjendja shume e mire motorrike dhe xhenerike; ; e sapo ardhur nga Gjermania; ; me dogane te paguar Tiranë
5 400€
Shitet VW Caddy 1.9 Nafte Tiranë
1€
1.9 t. Viti 2005 gjendje te mir motorrike dhe xheneri. Letra te paguara deri ne prill 2020. 249 000 km origjinale Durrës
4 200€
KADYY 1.9 LIFE TDI, VITI 2007, AUTOMATIK, I SAPO TARGUAR ME DOKUMENTA PER NJE VIT, ME 5 PORTA, 4 + 1 VENDE, NE GJE NDJE TE SHKELQYER XHENERIKE DHE MOTORRIKE, DISQE ALUMINI 15 INC, KLIMA, SRS, ABS. Durrës
5 700€
Volkswagen Caddy; Motorri: 1.4 benzine; Kamio: manuale; Km: 185.000; Goma te reja, gjendje shum e mire; Makina sapo ardhur nga Suedia; Pa doga. Durrës
2 500€
I diskutueshëm
Shitet caddy max viti 08.12.2012; Motorr 1.6 TDI ME I TE KUQE; EURO 5 NDOTJA E MJEDISIT 0 (KATALIT ); KAMBJO DSG (8 G) XHAMA TE ZI ORGJINAL; GOMA TE SAPO VENDOSURA 100 %; SENSOR SHIU-SENSO. Krujë
7 300€
I diskutueshëm
makina e sapo ardhur nga gjermania; ne gjendje shum te mire xhenerike dhe vizual; motorr 1.6 nafte shum ekonomi. e gatshme per cdo lloj prove Tiranë
10 000€
Shitet nderrohet caddy max viti 2009 automat 200 mi km orgjinale xhama te zi orgjinal goma 90% sendilje me ngrohje gjendje super Elbasan
6 600€
SHITET CADDY 1.9 NAFT I VITIT 2006, ME KAMIO MANUALE, E ARDHUR NGA GJERMANIA, ME DOGANE TE PAGUAR, RADIO CD e PER TEL XHAMA ELEKTRIK, 5 PORTA, ME KONDICIONER PLUS DRITAT AUTOMAT CELES ME PULT, . Elbasan
4 800€
Makina e sa po ardhur na me dogan te paguar viti 2007 naft 1.9 motorr super gjendje nuk ka nevoje per gjene me te vogel xhama te zi origjinal ganxho per terheqje goma te reja timon 3 tip i ri nav. Tiranë
5 200€
Volkswagen Caddy Life me motorr 1.9 TDI modelit te ri, me kamio manual. 6 + 1 vende mundesi kthimi ne 4 + 1. Euro4. Viti ne leje 27.12.2005. Perfekte gjendja motorrike gjenerike dhe estetik. Shkodër
5 200€
VW CADDY 1.9 TDI AUTOMAT (DSG) TIPTRONIK ME 5 VENDE EURO 4 TE SHENUAR NE LEJEN GJERMANE 280000 KM ORIGJINALE ME LIBER SERVISI GOMA TE REJA VITIT 19-12-2005 ME ABS AIRBAG KONDICIONER XHAMA PASQYR. Pogradec
1€
Vw caddy 1.9 t. viti 2009 me dogan te paguar super gjend. 4 + 1 ven. kli. dy cel. shume e past. goma te re. gati per cdo lloj prov Durrës
5 200€
shes volkswagen caddy 1.9 TDI LIFE viti 2006 e sapo ardhur ngja GJERMANIA me dogan te paguar ne gjendje perfekte; ; me: kambio manuale; klima; pilot automatik; sendilie me ngrohje; 2 celsa me pult. Tiranë
1€
Shitet Volkswagen Caddy LIFE 1.6 Benzin-Gas Fabrike, ngjyre e kuqe, viti 2006, kambio manuale, xhama elektrik, xhama te zinj origjinal, navi, sallon rrobe ne gjendje perfekte, goma te reja, e. Pogradec
5 500€
SHITET OSE NDERROHET - WOLKSWAGEN CADY - LIFE 1.9 TDI HYGLINE VITI 2007 - EURO 4 - TVSH E PAGUAR-NGJYRA - E KUQE E ERRET NE RREZATIM DIELLI ESHT ME PERLE - TAPICERI SHUM E PASTER ME KOMNINIM S. Tiranë
1€
SHITET OSE NDERROHET - WOLKSWAGEN CADY - LIFE 1.9 TDI HYGLINE VITI 2005 - EURO 4 - TVSH E PAGUAR - NGJYRA > > VISHNJE E ERRET < < NE RREZATIM DIELLI ESHT ME PERLE - TAPICERI SHUM. Tiranë
3 500€
I diskutueshëm
VOLKSWAGEN CADDY 1.9 VITI 1998, 5 PORTA LETRAT DERI NE FUND TE VITIT MAKINE ESHTE E GATSHME PER CDO LLOJ PRO. CMIMI PAK I DISKUTUESHEM CMIMI 2 200 000LEK; 0688338840 Tiranë
1 800€

Volkswagen Caddy është një automjet komercial i njohur që u krijua jo vetëm për transport pasagjerësh ose mallrash, por edhe vetëm për pushime familjare dhe udhëtime të gjata. Caddy u prezantua për herë të parë për publikun e gjerë në 1980 dhe disa gjenerata të këtij automjeti gjithanshëm janë zëvendësuar. Më poshtë mund të thuhet për shkathtësinë e Volkswagen Caddy: ai lehtë mund të shndërrohet nga një makinë pasagjeri në një kamion; një makinë me shtatë vendesh mund të bëhet një dyshe dhe anasjelltas. Nëse flasim për hapësirën, atëherë Caddy Maxi Comfortline me rreshtin e tretë të vendeve të instaluara ka një bagazh prej 530 litrash. Caddy është shumë popullor në të gjithë botën dhe shpesh gjendet në rrugët e Shqipërisë.

Volkswagen Caddy general form
Volkswagen Caddy side view
Volkswagen Caddy back view

Shitja e Volkswagen në qytete të tjera