Njoftimet Premium

Shitja e Volkswagen Bora në Shqipëri

Shitet volswagen viti 2000. makina n gjendje shum te mir me goma te reja te sapo vena 90% nderruaj vaj filtrat, vajin e kamjot nuk ka nevoj per asnje sherbim mund ta kontrolloni ku te do. benzi. Tiranë
1 700€
Volsvagen bora 1.9 nafte Di e ku. viti 2001.ne gjendje shum te mir motorrike dhe xheneri. sherbime te bera rrip faze vaj filt. 4 goma te re. disqe alumini 16.me klima tron. finksiona. letr. Durrës
2 300€
Volkswagen Bora 1.9; Karburanti: Naft; Kambio: Manuale; Viti i prodhimit: 2000; Letra t paguara pr 1 vit; mimi i padiskutueshm Tiranë
E shitur
shitet w bora n gjendje shum t mir me letra te paguara motor 1.9 naft t golfit 5 kambjo automat tronik e gatshme pr do lloj prove Tiranë
E shitur
Volsvagen bora 1.9 nafte Di e ku. viti 2001.ne gjendje shum te mir motorrike dhe xheneri. sherbime te bera rrip faze vaj filt. 4 goma te re. disqe alumini 16.me klima tron. finksiona. letr. Durrës
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mire te gjitha serviset e be. dhe dokumentat deri ne Mars 2020. makine shume ekonomike dhe e shpej. Korçë
E shitur
me letra deri ne mars 2020. Durrës
E shitur
Shitet wolsvagen Bora 1.8 benz. me letra te paguar. makina eshte timon krah te kund. ne gjendje sh. te mir. cmimi 2100 eu. Tiranë
E shitur
wolsvagen bora 2002 1.9 Tdi me dy te kuqe ne gjendje te m. Cmim i diskutueshem Fier
E shitur
wolsvagen bora 2002 1.9 Tdi me dy te kuqe ne gjendje te m. Cmim i diskutueshem Fier
E shitur
SHITET OSE NDERROHET (ME MAKINE 1.9 MANUAL) WW BORA 2000 NAFTE 1.9 I TE KUQ; AUTOMAT, SHERBIME TE GJITHA TE BERA VAJ, FILTRA FERROTA, VAJ KAMBOI E. LETRA TE SAPO PRE. Cmimi i padiskutushem Tiranë
E shitur
kmh: 28300; makina ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike; motorri: 1.9 Durrës
E shitur
Shitet vw bora 1.4 benzine viti 99 ne gjendje shum te mire dokumenta te paguara deri ne shtator 2020 Tiranë
E shitur
Vw bora 1.9 nafte () e te kuqe letrat te paguara per nje vit me krejt sherbimet e bera goma te reja dimer vere gati per cdo lloj prove per me teper me njofton. Cmimi i diskutushem Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mire te gjitha serviset e be. dhe dokumentat deri ne Mars 2020. makine shume ekonomike dhe e shpejt Korçë
E shitur

Debutimi i sedanit Volkswagen Bora u zhvillua në pranverën e vitit 1998. Bora është një erë e ftohtë që fryn në dimër nga kontinenti deri në detin Adriatik. Volkswagen Bora filloi shitjen në Evropë në fillim të vitit 1999. Në tregun amerikan, makina u quajt Volkswagen Jetta IV. Në fund të vitit 1999, u prezantua një kamionçinë me portobagazh i quajtur Variant. Në vitin 2004, Volkswagen Bora Variant u ndërpre. Në 2005, Evropa pushoi prodhimin e sedanëve Bora. Në vitin 2008, ndërmarrja e përbashkët FAW-Volkswagen filloi prodhimin e sedanëve Bora për tregun kinez. Sedani i gjeneratës së tretë Volkswagen Bora është prodhuar në Kinë në fabrikën e ndërmarrjeve të përbashkëta FAW-Volkswagen që nga viti 2016. Makina shitet vetëm në tregun lokal.

Volkswagen Bora general form
Volkswagen Bora side view
Volkswagen Bora back view

Shitja e Volkswagen në qytete të tjera