Njoftimet Premium

Shitja e Volkswagen Bora në Shqipëri

Volkswagen Bora 1.9; Karburanti: Naft; Kambio: Manuale; Viti i prodhimit: 2000; Letra t paguara pr 1 vit; mimi i padiskutueshm Tiranë
2 500€
Shitet volswagen viti 2000. makina n gjendje shum te mir me goma te reja te sapo vena 90% nderruaj vaj filtrat, vajin e kamjot nuk ka nevoj per asnje sherbim mund ta kontrolloni ku te do. benzi. Tiranë
1 700€
Volsvagen bora 1.9 nafte Di e ku. viti 2001.ne gjendje shum te mir motorrike dhe xheneri. sherbime te bera rrip faze vaj filt. 4 goma te re. disqe alumini 16.me klima tron. finksiona. letr. Durrës
2 300€
Makina eshte ne gjendje shum te mir e gacme per cdolloi prove makina shitet per arsye emigrimi mund te kontaktoni vetem whatsapp 004915129751604 Fier
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mir e gatshme per cdolloi prove shitet per arsye emigrimi mund te kontaktoni vetem whatsapp 004915129751604 Fier
E shitur
Makina eshte me let. me servis te bere ne gjendje shum te mire xheneri. motor 1.4 benzine Tiranë
E shitur
1.9 tdi automat sensor parkimi me i te kuqe viti 2002 sdilje lekure dhe me ngrohje Lezhë
E shitur
Shitet per arsyeje mos perdorimi ne gjendje shum te mir me dekumenta te rregulla Korçë
E shitur
Shitet VW bora viti 2004 1.6 benzin + gaz ne gjendje te mir xhenerike dhe motorri; Makina ka te njejtin punim dhe start si benzin dhe gas, SUPER EKONOMIKE!!!; Disqe alumini 15, goma 70; Xham. Tiranë
E shitur
VW Bora 1.9 TDI 200.000 km e mirembajtur nga nje familj. Me prove ne rru. Me targa shqiptare dhe letra te paguara deri 20.10.2018. mimi 3500 te diskutushm Vlorë
E shitur
VW Bora viti 2002 Nafte 1.9 automat sensor parkimi sendilje me ngrohje, sndilje lekure drita kseno, kondicjonet klima, letra 5 muaj, gjedje perfekte Lezhë
E shitur
Shes veturen bora 2.0 benzin pa dogan vp 2001 eshte n gjendje te rregullt posedon fellne klim larj. E farav 5 shpejsi interier te pastert Te interesuarit kontakt n numrin e telefonit ose. Durrës
E shitur
Shes Volkswagen Bora> , kambio Manuale me 6 + R TDI> DI te kuqe, viti 2001, disqe alumin, goma te reja, 256089km orgjinale, ka 2 vite se ka arrdh ne Shqiperi i Perdorur per nevoja persona. Shkodër
E shitur
SHES WV BORA 1.6 BENZINE/GAZ NE GJENDJE SHUME TE MI. DOKUMENTAT I SKADOJNE NE 17 NENTOR 2018 Elbasan
E shitur
shitet volsvagen bora automatik 1.9 nafte viti 2000 ne gjendje te mire dokumenta te paguara disqe alumini Tiranë
E shitur
Bora viti 2002 1.9 Tdi Automat me sensor me ulse me ngrohje me te gjitha letrat ulse lekure kondicjone. qmim i diskutushem Lezhë
E shitur
Shitet golf bora motorr 1.9 diessel Lushnjë
E shitur
shes golf i sopo ardhur nga nga jasht me sherbime te bera me rryp motorri bateri te re ferrota disqe frenash makina ska asnje sherbim per te ber me dogan dhe sigoracion te paguar makina esh. Shkodër
E shitur
shitet volsvagen bora 1.9nafte automat ne gjendje te mire TDI disqe alumini Tiranë
E shitur
shitet volsvagen bora 1.9 naft me dokumenta te paguar deri ne gusht 2018 ne gjendje te mire disqe alumini Tiranë
E shitur

Debutimi i sedanit Volkswagen Bora u zhvillua në pranverën e vitit 1998. Bora është një erë e ftohtë që fryn në dimër nga kontinenti deri në detin Adriatik. Volkswagen Bora filloi shitjen në Evropë në fillim të vitit 1999. Në tregun amerikan, makina u quajt Volkswagen Jetta IV. Në fund të vitit 1999, u prezantua një kamionçinë me portobagazh i quajtur Variant. Në vitin 2004, Volkswagen Bora Variant u ndërpre. Në 2005, Evropa pushoi prodhimin e sedanëve Bora. Në vitin 2008, ndërmarrja e përbashkët FAW-Volkswagen filloi prodhimin e sedanëve Bora për tregun kinez. Sedani i gjeneratës së tretë Volkswagen Bora është prodhuar në Kinë në fabrikën e ndërmarrjeve të përbashkëta FAW-Volkswagen që nga viti 2016. Makina shitet vetëm në tregun lokal.

Volkswagen Bora general form
Volkswagen Bora side view
Volkswagen Bora back view

Shitja e Volkswagen në qytete të tjera