Njoftimet Premium

Shitja e Volkswagen Beetle në Shqipëri

Viti 2012; Kambio automatike; Motorr 2.5 BENZINE; 40mij km; Full opsion; Behet 100 % gaz; Super gjendje; DOGANA E PAGUAR Tiranë
8 000€
Volkswagen new beetle 1.9 Naft Kabri (apje e kabrios elektrike) ne gjendje perfekte viti 2004 letra te sapo paguara per 1 vit deri ne shtatore 2020 makina disponin kondicioner funksional tapicer. Fier
2 950€
Viti: 2014; ; Kilometrazhi: 70000 km Maqedoni
13 600€
Viti: 2015; ; Kilometrazhi: 20000 km Maqedoni
16 800€
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 140000 km Maqedoni
5 300€
Shes Volkswagen New Beetle, viti 2001; Me nafte 1.9 TDI, ekonomike, kondicioner, ABS-ESP, 4 Airbag; Letrat e paguara deri dhjetor 2018 Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje sh te mire me letra te paguara deri ne janar vitin tjet. Vaj filtra te bera para 2 jave 1.9 nafte Vlorë
E shitur
Shitet WV me dokumente t paguara deri n nntor 2018, taksa, siguracion, koaild. Viti 2001 1.9 TDI me 5 + 1 mars. Sedilje lkur dhe me ngroh. Me kondicion. Gomat e reja 100 % dhe dimrore. Tropojë
E shitur
VW Bettle 2.0 Benzin& G. ne leje Qarkullimi e shkruajtu; 4-Gomat e Reja 80%; 2-Celesa me pul; Pilot Automati; Disqe Alumini 17; Viti prodhimit 2000; Mbyllje qendror; E gateshme per kontrrol. Tiranë
E shitur
VW Beetle Viti 2002 1.8 Turbo Benxin + Gaz 160 HP Manual 200.000 Klm origjinale sendiljet me ngroje drita kseno goma te reja makines i jan bere te gjitha sherbimet nga ana motorrike dhe xhenerik. Tiranë
E shitur
Mbahet ne Parking eshte regular makina nga e para BENZIN 1200, VITI 1979, ME TARGA ME TE GJITHA EDHE E MBAJTUR SHUME MIRE ME TE GJITHA SERVIS Tiranë
E shitur
Shitet volkswagen New Beetle 1.9 TDI, viti 2000, km 164000, me liber servisi, sapo ardhur nga Siena Ita. cmimi 2700 euro me tvsh te pagua Fier
E shitur
Okazionnnn Makina eshte me kondicioner, xhamat e pare elektrik, shum ekonomike sherbeime te sapo bera makina eshte shum ne gjendje e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj makina disponon 2. Tiranë
E shitur
Shitet vw beetle viti 2000 makina esht me te gjitha sherbimet e bera mund ta kontrolloni ku te doni makina shitet per arsye emirgimi cmimi i dkutueshem per me shum info kontaktoni 0695248825 Fier
E shitur
makina eshte ne gjendje shum te mir; sherbimet e bera te gjitha; motorri 1.9 nafte shume ekonomike; cmimi i diskutushem Tiranë
E shitur
; Shitet: Volswagen Beetle 2001 full option ngrohjesediles (ekure) Baxho, bagazhier Ac klim; Makina ne gjendje perfekt Fier
E shitur
Shitet: Volswagen Beetle 2001 full option ngrohjesediles (ekur) Baxho,; bagazhier,; ac clima!; Makina ne gjendje perfek. ! Fier
E shitur
makina eshte ne gjendje te shkelqyer gati per gjdo prove letra te paguara deri ne dhjetor 2018 Durrës
E shitur
Ne gjendje shum temir motorr golf 1, 9 nafts, baxha panoram sedile meshini me ngrohje, kondicione. per me tepr kontakt 0694255647.cmi. Diskutushem Fier
E shitur
Makina esht ne gjendje te mir pun; me taksa te paguara gjer ne dhjetor 2018 Gjirokastër
E shitur

Volkswagen Beetle ka një emër të ndryshëm në vende të ndryshme. Versioni i parë i Beetle në Gjermani u quajt zyrtarisht Volkswagen "Type 1", në Angli një "Bug", në Francë "Coccinelle", etj. Kjo është një makinë me dy dyer dhe efiçentë në karburant, e projektuar për pesë pasagjerë, prodhimi i së cilës u nis në vitin 1938! Në 1998, Volkswagen lëshoi ​​Beetle-in e Ri. Pjesa e jashtme e makinës së re i ngjan Beetle të vjetër, megjithatë, te New Beetle motori është i vendosur përpara dhe bagazhi në pjesën e pasme. Beetle i ri Volkswagen u prodhua nga 1998 deri në 2019. Më 10 korrik 2019, instanca e fundit e Volkswagen New Beetle doli nga linja e montimit të uzinës meksikane në Puebla. Në këtë ditë, përfundoi montimi i një serie speciale të këtyre makinave dhe u vendos që dërgimi i makinës së fundit në muze.

Volkswagen Beetle general form
Volkswagen Beetle side view
Volkswagen Beetle back view

Shitja e Volkswagen në qytete të tjera