Volkswagen Golf viti 2010, Gri, 1.6L, 182000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet golf 4 viti prodhimit 2001 me 3 t kuqe 150 kuaj fuqi motorr comorei me baxha, drita kseno me lup, sedilje me ngrohje, navigator, sedile lkur, pasqyra inoksi vaj filtra t ndrruar rrip faz. Vlorë
Shes golf 5 1.9 nafte, gomat te reja me dokumenta te paguara deri ne gusht te 2020, te gjitha sherbimet te kryera, ekran me touch kamer parkimi, sensor shi. mund te kontaktoni ne nr e tel ose n. Vlorë
Shitet passat 6 marsha di e kuqe fenera me kupa drita led klima sedilje me ngrohje sediljet jan gjysem mershin gjysem kamosh disqe 17 me letra deri ne fund te janarit Vlorë
SHITET GOLF 6 VITI 2008 MOTOR 2 MISH NAFT NE GJENDJE SHUM TE MIR MOTORRIKE DHE XHENERIKE MAKINA ESHT FULL OPTION KA KOMANDA NE TIMON KOMPJUTER BORDI PILOT AUTOMATIK XHAMA TE ZINJ ORGJINAL T. Vlorë
Golf 6 viti prodhimit 2010 karburanti 1.6 naft automatik tl Vlorë
7 000€
Shtuar: 22 korrik 2020, numri: 113490
Modeli: Golf 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 182000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
me Dogane te paguar
Bi Xenon. Sensor Parkimi. Kamera mbrapa Navigator. Sediljet me Ngrohje.
Shum i paster si nga brenda dhe nga jashte.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.