Volkswagen Golf viti 2005, E zezë, 1.9L, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet golf 4 viti prodhimit 2001 me 3 t kuqe 150 kuaj fuqi motorr comorei me baxha, drita kseno me lup, sedilje me ngrohje, navigator, sedile lkur, pasqyra inoksi vaj filtra t ndrruar rrip faz. Vlorë
Shitet passat 6 marsha di e kuqe fenera me kupa drita led klima sedilje me ngrohje sediljet jan gjysem mershin gjysem kamosh disqe 17 me letra deri ne fund te janarit Vlorë
SHITET GOLF 6 VITI 2008 MOTOR 2 MISH NAFT NE GJENDJE SHUM TE MIR MOTORRIKE DHE XHENERIKE MAKINA ESHT FULL OPTION KA KOMANDA NE TIMON KOMPJUTER BORDI PILOT AUTOMATIK XHAMA TE ZINJ ORGJINAL T. Vlorë
Golf 6 viti prodhimit 2010 karburanti 1.6 naft automatik tl Vlorë
Shitet golf 5 look gt 2.0 naft automatike i sapo ardhur ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike sensor parkimi kseno bi kseno full Vlorë
2 800€
Shtuar: 26 dhjetor 2019, numri: 113244
Modeli: Golf 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Shes golf 5 1.9 nafte, gomat te reja me dokumenta te paguara deri ne gusht te 2020, te gjitha sherbimet te kryera, ekran me touch kamer parkimi, sensor shiu. mund te kontaktoni ne nr e tel ose ne whatsapp

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.