Volkswagen Golf viti 2001, Gri, 250000km

Njoftime të ngjashme

Viti: 2003; ; Transmetuesi: Manual; ; Kilometrazha: 170000; ; Karburanti: Benzin; ; Targa: Shqiptare; ; Struktura e veturs: Sedan; ; Ngjyra: Gri; ; Prodhuesi: Nissan; ; Modeli: Sentra; ; ; ;... Vlorë
Hyundai Santa Fe 4x4; ; Viti 2007; ; Automatike; ; 2.2 nafte; ; Konsumi 6 lit/100 km jashte qytetit; ; 7.3 lit/100 km i kombinuar; ; Euro 4; ; Komanda ne timon; ; Xhama te zinj origjinal; ;... Vlorë
Mercedes Benz C 300 4 matik AMG INDIVIDUAL; ; makin FAMILJARE jo tregtari i sapo ardhur ne; ; shqiperi me impiant gazi me vlere 1300 me ngrohje; ; injetoresh me garanci 5 vjet!; ; 4 goma te rej... Vlorë
Motorri i kompletuar Sofim 8140.67 pr Fiat Ducato - Iveco Daily - Renault Maste; ; Motori perfekt; ; Motori sht ende i instaluar n kamion dhe mund t filloj pr testi. Vlorë
Saab 9.3 Ultimo Modello Station Wagon EURO 4; ; Motore 1900 TTiD 180 CV; ; Allestimento Full Optional (AERO Ver); Colore Nero Metallizzato; ; Vetri Oscurati (Verde) Originali; ; Fari Xeno; ; Km... Vlorë
E shitur
Modeli: Golf 
Viti: 2001 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kuaj fuqi: 150 
Shitet golf 4 viti prodhimit 2001 me 3 t kuqe 150 kuaj fuqi motorr comorei me baxha, drita kseno me lup, sedilje me ngrohje, navigator, sedile lkur, pasqyra inoksi vaj filtra t ndrruar rrip faze set komplet rripi dinamos, kandeleta t reja vollant i ri disk specidisk pomp guzhinet freksioni taketat e reja vaj kamioje i ndrruar etj shrbimet t gjitha t bra kto 3 muajt e fundi. makina sht n gjndje t mir, kamio 7 marsha ka shum fuqi, dhe harxhimi 4.3 litra n rrug linje dhe 7 litra n qytet dokumentat t sapoprera mimi 2200 i pa diskutueshm

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.