Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2007
Kilometrazhi: 160000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Vlorë
6 500€
1 600€

Volkswagen Golf

Shtuar: 16 mars 2019, numri: 1056
Adresa: Vlorë, Vlorë, shfaq në hartë
Telefoni:
0686739662
WhatsApp:
0686739662
Modeli: Golf 
Viti: 2000 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: Bojë argjendi 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.6 
Shitet ose Nderrohet Golf IV ,viti 2000 ,taksat 10/02/2020 cilindrate 1.6 cc benzine-gaz (Jo ne leje qarkullimi ,Makina ka ngelur ne kolaudim per gazrat dhe eshte per Ritest deri ne dt 16/mars/2019 ) me tre porta. .Cmimi i negociueshem pasi te shikohet makina.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.