Toyota Corolla Verso viti 2006, Gri, 2.2L, 130000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Okazi. Shitet toyota rav4 nafte 2.2 me dogane te paguar e sapoardh. Gjendja perfek. Vlorë
Okazi. Shitet toyota rav4 e sapo ardhur me dogane te pagu. Sedilje lekure sensor parkimi buton start Vlorë
Toyota Rav4 2007. 2.2 Nafte Manu. Ndezja me buton Start/St. Pilot automat. Sallon leku. Sedilje me ngrohje, dhe elektri. Sensor parkim. Pasqyra me palos. Xhama te zinj nga fabrik. Vlorë
toyota 4runner hilux surf 4x4 viti 1991 2.4 naf. Kamio automatike kilometra orgjinale 143600. Makina n gjndje shum shum t mir si xhenerike dhe motorike goma t reja me dokumeta t paguara deri. Vlorë
Toyota Rav 4 Nafte viti 2006; Me Dogane te paguar; 184000 km origjinale, Me Librin e sherbimeve; Shume e paster Makina ka 2 Celsa; Ne gjendje shume te mire; E sapo ardhur nga Gjermania, Mund t. Vlorë
4 490€ I diskutueshëm
Shtuar: 25 dhjetor 2019, numri: 113152
Modeli: Corolla Verso 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 130000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Shitet toyota corolla verso nafte 2.2 e sapoardhur me dogane te pagua. Gjendja perfekt

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.