Njoftimet Premium

Shitja e Toyota në Vlorë

Shitet toyota corolla verso nafte 2.2 e sapoardhur me dogane te pagu. Gjendja perfekt Vlorë
4 490€
I diskutueshëm
Okazi. Shitet toyota rav4 nafte 2.2 me dogane te paguar e sapoardh. Gjendja perfek. Vlorë
5 900€
Okazi. Shitet toyota rav4 e sapo ardhur me dogane te pagu. Sedilje lekure sensor parkimi buton start Vlorë
6 700€
I diskutueshëm
Toyota Rav4 2007. 2.2 Nafte Manu. Ndezja me buton Start/St. Pilot automat. Sallon leku. Sedilje me ngrohje, dhe elektri. Sensor parkim. Pasqyra me palos. Xhama te zinj nga fabrik. Vlorë
7 500€
toyota 4runner hilux surf 4x4 viti 1991 2.4 naf. Kamio automatike kilometra orgjinale 143600. Makina n gjndje shum shum t mir si xhenerike dhe motorike goma t reja me dokumeta t paguara deri. Vlorë
5 000€
Toyota Rav 4 Nafte viti 2006; Me Dogane te paguar; 184000 km origjinale, Me Librin e sherbimeve; Shume e paster Makina ka 2 Celsa; Ne gjendje shume te mire; E sapo ardhur nga Gjermania, Mund t. Vlorë
5 000€
shes toyota yaris e vitit 2003, 1.2 benzin, makina shitet per arsye mosperdorimi, makina esht ne gjendje te shkelqyer pune, cmimi 2600 euro i diskutueshem Vlorë
E shitur
Shitet toyota yaris ne super gjendje cmimi i diskutushem Vlorë
E shitur
shitet makina 1.4 benzin e vitit 2002; letrat te paguara deri ne mars te 2019 Vlorë
E shitur
Makina esht ne gjendje te pire pune me dekumenta te rregullta deri ne 19 gusht 2019 Vlorë
E shitur
Shes toyota yaris 1.2 benzin viti 2004 e sa po ardhur nga italia me dogan te paguar me nje pronar te vetem makina ka 140 KM A/C esht ne gjendje te shkelqye. Kemi dhe makina te tjera na gjeni n. Vlorë
E shitur
Shitet Toyota 2.0 Naft; Makine qe ska nevoje per reklam!; Te interesuarit te kontaktojne ne numrin me poshte! Vlorë
E shitur
Shes makinen te sapo ardhur me dogane te paguar gati per targa makina ka pas vetem nje pronar eshte ne gjendje te shkelqyer mekanike me sh sherbime te kruera ne 2017 te demostruara me fatura. Vlorë
E shitur
Makina eshte me te gjitha sherbimet e bera, goma te reja, navigator me sistem kamera para dhe mbrapa, makina eshte 6 + 1, me dogane te paguar gati per tar. motor 2.0 nafte shum ekonomik Vlorë
E shitur
Shes toyota yaris motor 1.2 benzin viti 2011 me 82 mij kilometra e sa po ardhur nga italia makina esht me dogan te paguar cmimi 5500 euro i diskutushem Vlorë
E shitur
Tojota yaris 2008 140000km ne gjendje shum te mir gomat te 4 te reja sherbimet te gjitha te be. Makina 6 muaj ka qe ka ar. 0692150022 cmi 5800 i diskutushm Vlorë
E shitur
Shes ose nderoj toyota rav 4. 2006. 6 mars. Xhama te zi origjin. Sedilje mershin + me ngroh. Ne gjendje supe. Ndezje start& st. Me celes ne xh. navigat. telefon me bueto. Vlorë
E shitur
Makina eshte ne gjendje te shkelqy. Shitet per arsye emigrimi Vlorë
E shitur
shitet toyota rav4 naft e vitit 2005 ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet te kyera n koh dhe letra te paguara per nje vit cmimi i diskutushem Vlorë
E shitur

Shitja e Toyota në qytete të tjera