Saab 9-3 viti 2008, E zezë, 198000km

Njoftime të ngjashme

Mercedes Benz C 300 4 matik AMG INDIVIDUAL; ; makin FAMILJARE jo tregtari i sapo ardhur ne; ; shqiperi me impiant gazi me vlere 1300 me ngrohje; ; injetoresh me garanci 5 vjet!; ; 4 goma te rej... Vlorë
Motorri i kompletuar Sofim 8140.67 pr Fiat Ducato - Iveco Daily - Renault Maste; ; Motori perfekt; ; Motori sht ende i instaluar n kamion dhe mund t filloj pr testi. Vlorë
Fiat 600 1100 i Cat (EURO ); Benzin - Furnizimi me energji metani (Natural Power; ; Regjistrimi i vitit 2004; ; Km 134, 000 (Origjinale dhe Gjithmon me Servis; ; Shume ekonomike ne konsum dh. Vlorë
Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike xhenerik. Makina posedon clima bizonale, xhama te zinj mbrapa orgjinal, sensor parkimi para dhe mbrapa, komanda te timon, pilot automatik, et. Vlorë
smart for four 1.1 benzine, super ekonomik me 4 goma te reja, me kondicioner, xhama elektrik letra deri gusht 2022 shitet ose nderohet me makine motor me te madh naft Vlorë
3 800€
Shtuar: 11 mars 2022, numri: 114569
Modeli: 9-3 
Viti: 2008 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 198000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Kuaj fuqi: 180 
Aparat transmisioni: I përparmë 
Timoni: Majtas 
Saab 9.3 Ultimo Modello Station Wagon EURO 4
Motore 1900 TTiD 180 CV
Allestimento Full Optional (AERO Vero)
Colore Nero Metallizzato
Vetri Oscurati (Verde) Originali
Fari Xeno
Km 198.000
Carrozzeria e Meccanica in Ottime Condizioni
Invio Tutte le Foto che volete solo su richiesta e solo a persone Seriamente Interessate.
Prezzo da discutere (poco) ma solo di persona..
Non sprecatevi con offerte a ribasso per messaggi.. Grazie
L'auto si trova in Italia a LECCE - Vicino a Brindisi
Non parlo Albanese

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.