Opel Insignia viti 2011, E bardhë, 2.0L, 215000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet opel astra 1.7 naft Manual ne gjendje shum te mir e sapo ardhur nga jasht me dogan te paguar cmim i diskutushem Vlorë
Shitet Opel Movano i vitit 2002 me 2 + 1 vend; Motor 2.2 nafte me kambio manuale; Gjendje Perfekte me te gjitha sherbimet; E gatshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli tek mekaniku juaj i besu. Vlorë
Motorr 1.4 benzi. Eshte ekonom. Eshte ne gjendje shume te mi. Vaj filtra t nderru. Letrat te paguara deri ne nentor 2016 Vlorë
Shitet opel zafira nafte 1.9 me dogane te paguar e sapoardh. Mund te behet 5 + 2 ven. Gjendja perfek. Vlorë
Shitet opel zafira nafte 1.9 me dogane te paguar e sapoardh. Mund te behet 5 + 2 ven. Gjendja perfek. Cmimi i diskutushe Vlorë
6 600€ I diskutueshëm
Shtuar: 29 shtator 2021, numri: 114256
Modeli: Insignia 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 215000 km
Ngjyra: E bardhë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike xhenerike. Makina posedon clima bizonale, xhama te zinj mbrapa orgjinal, sensor parkimi para dhe mbrapa, komanda te timon, pilot automatik, etj.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.