Opel Astra viti 2006, Gri, 1.7L, 202500km

Njoftime të tjera të ngjashme

1.3 nafte ne gjendje te mire pune; Letra per nje vite te paguara; 3 muaj e perdorur ne shqiperi; Gati per cdo prove nga ana juaj; Per me shum info tel; Cmimi i fundit 2300 Vlorë
Shitet; Viti 2008; 1.4 16V gas benxin; 202 000 km (origjinale te verifikueshm) 2 Celsa me pult origjinal; Xhama Elektrik; Xhama t errt (origjina) Drita FULL LED; Disqe Alumini 16; Radio mp3 AUX. Vlorë
Shitet Opel Movano i vitit 2002 me 2 + 1 vend; Motor 2.2 nafte me kambio manuale; Gjendje Perfekte me te gjitha sherbimet; E gatshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli tek mekaniku juaj i besu. Vlorë
Motorr 1.4 benzi. Eshte ekonom. Eshte ne gjendje shume te mi. Vaj filtra t nderru. Letrat te paguara deri ne nentor 2016 Vlorë
Shitet opel zafira nafte 1.9 me dogane te paguar e sapoardh. Mund te behet 5 + 2 ven. Gjendja perfek. Vlorë
2 600€
Shtuar: 26 janar 2021, numri: 113876
Modeli: Astra 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 202500 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.7 litra
Shitet opel astra 1.7 naft Manual ne gjendje shum te mir e sapo ardhur nga jasht me dogan te paguar cmim i diskutushem

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.