Nissan Sentra viti 2003, Bojë argjendi, 1.6L, 170000km

Njoftime të ngjashme

Vlore, shitet makine Nissan Almera e vitit 2003. Motor 1.4 nafte shume ekonom. Ne gjendje shume te mire xhenerike edhe mjaft e paster dhe e mirembajtur me te gjitha sherbimet e krye. Shitet pe. Vlorë
Shes ose nderroj Nissan Navara 4x4 automat ne gjendje shum te mir, makina nuk eshte vrar as si motorr as si struktur, eshte si duket ne fotografi, te katerta gomat i jan vendosur te reja, dhe m. Vlorë
2 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 2 gusht 2022, numri: 114616
Modeli: Sentra 
Viti: 2003 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: Bojë argjendi 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Aparat transmisioni: I përparmë 
Timoni: Majtas 
Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170000
Karburanti: Benzin
Targa: Shqiptare
Struktura e veturës: Sedan
Ngjyra: Gri
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Sentra
Përshkrimi:
Nissan Sentra
Model amerikan
Super gjendje

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.