Nissan Qashqai viti 2011, Blu, 2.0L, 153000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet makina ne gjendje shume te mire 1.4 benzine motor origjinal Japon. Kondicione. 4 xhama elektri. sensor shiu dhe dritash cdo gje funksionale 4 goma te reja 90 % + gome rezerve bashke m. Vlorë
Vlore, shitet makine Nissan Almera e vitit 2003. Motor 1.4 nafte shume ekonom. Ne gjendje shume te mire xhenerike edhe mjaft e paster dhe e mirembajtur me te gjitha sherbimet e krye. Shitet pe. Vlorë
Shes ose nderroj Nissan Navara 4x4 automat ne gjendje shum te mir, makina nuk eshte vrar as si motorr as si struktur, eshte si duket ne fotografi, te katerta gomat i jan vendosur te reja, dhe m. Vlorë
9 000€
Shtuar: 9 janar 2021, numri: 113798
Modeli: Qashqai 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 153000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Nisan Qahqai + 2 Kamjo Sutomatik. Motor 200 Naft. 4x4.Sediljet 5 + 1 Te Shenuar dhe ne Lejen e Qarkullimi. Tavani Qerami. Panoram. Dritat Bi Xeno. Fenerat me Larj. Navigator i Mad. Kart Memorje Bluetooth kamera Mbrap. Pasqyrat Elektrike me Palosj. Sediljet Lekur me Ngrohj. Xhamat te Zi Origjinal te Fabrike. Ganxh Rimorqim. 155.000 Km Origjinale me Librin e Sherbimeve me Garanc. Makina ka Ardhur nga Gjermania ne 6.11.2020. Targat jan Ber ne 6.11.2020 Me Siguracion Full Kask. Ne 153.000 Km esht Ber Servidi i Fundit Vajrat Filtrat Tamburot me Gjith Frenat te 4. te Shenuara ne Librin e Sherbimi. Makina esht ne Gjendje Tip To. Mund ta Kontrolloni dhe tek Nisani!! Cdo gje me Garanc. Butonaat e mbylljes tek Direzat e Dyerv. Me Dy Pult. Vetem trlefonta Serjoze ju lute.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.