Nissan Note viti 2006, Gri, 1.4L, 166500km

Njoftime të tjera të ngjashme

Nisan Qahqai + 2 Kamjo Sutomati. Motor 200 Naf. 4x4.Sediljet 5 + 1 Te Shenuar dhe ne Lejen e Qarkullim. Tavani Qeram. Panora. Dritat Bi Xen. Fenerat me Lar. Navigator i Ma. Kar. Vlorë
Vlore, shitet makine Nissan Almera e vitit 2003. Motor 1.4 nafte shume ekonom. Ne gjendje shume te mire xhenerike edhe mjaft e paster dhe e mirembajtur me te gjitha sherbimet e krye. Shitet pe. Vlorë
Shes ose nderroj Nissan Navara 4x4 automat ne gjendje shum te mir, makina nuk eshte vrar as si motorr as si struktur, eshte si duket ne fotografi, te katerta gomat i jan vendosur te reja, dhe m. Vlorë
2 800€
Shtuar: 9 janar 2021, numri: 113793
Modeli: Note 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 166500 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Shitet makina ne gjendje shume te mire 1.4 benzine motor origjinal Japone.. Kondicioner. 4 xhama elektrik. sensor shiu dhe dritash cdo gje funksionale 4 goma te reja 90 % + gome rezerve bashke me veglat e nevojshme. Motor me zinxhir. 2 celesa origjinal fabrike. Vit prodhimi fund 2006 167 000 k. me letra te paguara deri ne qershor 2021.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.