Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2010
Kilometrazhi: 230000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Vlorë
11 000€
Viti: 2000
Kilometrazhi: 190000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Vlorë
1 600€
Viti: 2013
Kilometrazhi: 187000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Vlorë
13 500€
Viti: 2013
Kilometrazhi: 180000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Vlorë
14 500€
I diskutueshëm
Viti: 2003
Kilometrazhi: 50000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Vlorë
3 900€
5 400€

Mitsubishi Pajero

Shtuar: 23 mars 2019, numri: 1072
Adresa: Vlorë, Vlorë, shfaq në hartë
Modeli: Pajero 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: Bojë argjendi 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Diesel 
Kapaciteti i motorit (litra): 3.2 
mitsubishi pajero 3.2 Di-D naft , kambio automatike, xhama te zinj mbas orgjinal, tv para dhe mbas tek kokat e serdileve, disqe 17 , me sensor parkimi , ngrohje serdile , 4x4 funksjonale e gatshme per cdo lloj prove.
Kontakte:
Telefoni:
06x xxx xxxx

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.