Njoftimet Premium

Shitja e Mitsubishi në Vlorë

mitsubishi pajero 3.2 Di-D naft, kambio automatike, xhama te zinj mbas orgjinal, tv para dhe mbas tek kokat e serdileve, disqe 17, me sensor parkimi, ngrohje serdile, 4x4 funksjonale e gatshm. Vlorë
5 400€
Cmimi 7200 pak i diskutushe pershkrimet i keni me lart te fotoja Vlorë
E shitur
Cmimi 7200 pak i diskutushe pershkrimet i keni me lart te fotoja Vlorë
E shitur
Shes Mitsubishi L200 viti 2003 motor 3000 gas benzin KAMBIOAUTOMATIKE xhama elektrik xhama te zinje orgjinale radio kondicioner hapet mbyllet me pult bllokim xhamash dhe i dyerve pilot automati. Vlorë
E shitur
Mitsubishi Space Star viti 2003 1.3 benzin, Makina eshte ne gjendie shume t mire, me kondisioner goma te reja komode dhe e pershtatshne dhe e rehateshne si makine, teper komode mamina esh e ardhu. Vlorë
E shitur
Shes Mitsubishi L200 viti 2003 motor 3000 gas benzin KAMBIOAUTOMATIKE xhama elektrik xhama te zinje orgjinale radio kondicioner hapet mbyllet me pult bllokim xhamash dhe i dyerve pilot automati. Vlorë
E shitur
Makina eshte ne gjendje te meir eshte duble cup shitet me gith kupol + hekura origjinale te makines qe nga fabrika letra der ne fund te qeshorit 2020 gomat e par 90% te reja mund ta kontrolloni k. Vlorë
E shitur
Mitsubishi L200 2.5 naft 2005 Vlorë
E shitur
Shes l200 ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorike viti 2005 e ardhur nga italia pa asnje lloj kalbezimi letrat i ka der ne 14 nentor te 2020 makina jepet me nje cmim okazion arsyja se largohe. Vlorë
E shitur
Shitet micubishi makina ka problem me centralinen e ka prish per me shum info kontakt vajber wacap 0694789779 750 i diskutushem Vlorë
E shitur
Makina eshte me letra te paguara deri ne shtator 2018. Sherbimet te sapo bera; Eshte e gatshme per cfardolloj prov; Cmimi i diskutueshem; Ndrrohet me makin te 2012 plus lek nga ana jo Vlorë
E shitur
Mitsubishi 2.4 benzin viti 2002 km 195mij me letra t paguara deri ne korrik ne gjendje shum t mire shitet ose nderrohet me makin me t vogel Vlorë
E shitur
2.5 naf. viti-2003-te paguara deri ne dhjet. timon angl. gjendja mjaft e mi. nderrohet ose shit. vlera mr nderrim 3.000 mij eu. kesh 2.400 eu. flm Vlorë
E shitur
Okazion !; Mitsubishi L200 2001 me sherbime te plota te sapo kryer; ; Mundesi nderimi me makine tjeter sipas kushtev Vlorë
E shitur
Ne gjendje te mire kush deshiron mind te kontaktoj: 069 939 8850 Vlorë
E shitur
Mitsubishi pajero 2800 turbo 4x4 Vlorë
E shitur
2498 CC, KONDICIONER, XHAMA ELEKTRIK, 4x4, goma michelin 90%, kambjo manuale, dokumentat te paguara deri ne Dhjetor 2018. Sherbime te bera, e gatshme per cdo lloj prov; Kontakt ne whatsup ose vibe Vlorë
E shitur
Shitet mitsubishi l200. Makina eshte ne gjendje perfek. E gatshme per cfaredolloj pro. Shitet per arsye nderri. Cmimi 7000 euro i diskutueshem Vlorë
E shitur
Mitsubishi space wagon motorr 2000 diesel vende 7 + 1 e sapo targuar me dokumenta te rregullta; Dokumentat i mbarojme ne fillim te shtatorit 2018; Nga ana mekanike ska anje problem; Cmimi. Vlorë
E shitur
Shitet mitsubishi pajero 1999 3000 benzin g. makina eshte ne super gjend. krah te kunde. makina eshte shum e paster edhe nga ana vizive Vlorë
E shitur

Shitja e Mitsubishi në qytete të tjera