Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz Viano në Vlorë

SHITET MAKINA VITO 2.2 115CDI, 5 PORTA, 4 + 1, ME KONDICIONER ME AIRBAG ANESORE DHE PERBALLE, ME DPF, KAMBIO MANUALE, , , , , , MAKINA ESHTE PERDORUR PAK NE SHQIPERI, , , , ,; SHITET PER ARSY. Vlorë
E shitur
shitet kamioncine me sherbime te kryera vaj filtra gomina 6 goma 90% te reja dy bateri te reja makina esht vetshkarkuse dopjo gabime dopjo gome identike si n foto edhe nga ngjyra makina ka taksa. Vlorë
E shitur