Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz V-Class në Vlorë

Makina eshte ne gjendje shume te mire shume ekonomike Vlorë
E shitur
Okazion Mercedes Benz sprinter 315 CDI 5 1 vende viti 2007 manuale 6 1 sensora parkimi kondicioner makina eshte ne gjendje perfekete si mekanike dhe xhenerike sherbimet vaj filtra te bera goma. Vlorë
E shitur
MERCEDES BENZ VITO 220 CDI, 195`000 km, nafte, vit prodhimi 2002, ne gjendje te mire teknik Vlorë
E shitur
Shitet mercedes-benz vi. 2002 2.2 naf. Makina eshte ne gjendje te mir motorike dhe xheneri. Sherbime te bera se fund. Letrat e paguara deri ne nent. E gatshme per cdo lloj pro Vlorë
E shitur
Furgon Vito v220 cdi makina eshte ne gjendje te mire si motorike dhe xhenerike shitet per arsye mosperdorimi Vlorë
E shitur
shes vito 108 cd (e kuqe) 2.2 viti 200 (43 000 k) + 1. Makina ka 1vit qe ka ardh nga gjermania dhe esht shum ekonomi. Eshte ne gjendje shum t mir motorrike ashu dhe xhenerike, dokumentat i k. Vlorë
E shitur