Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz Sprinter në Vlorë

Shes mini bus 23 + 1 vende 220 cdi sprinter 416 super gjendje 6 goma te reja te pa perdorura zero kilometra sherbimet e bera letrat per 1 vit condicioner drita led dhe dera qe i hapet m. Vlorë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mi. Shitet per arsye mos perdorim Vlorë
E shitur
OKAZI. Mercedes-Benz Sprinter 315cdi viti 2008 makina ka 300000 mij kilometra te saja; Makina esht full me asr me ngroje te gabines sensora para mbrapa; Sherbimet te sapo bera te Benci Vlorë
E shitur
Kamiocin dopio gom vet shkarkuse motorr 230 shitet per arsye mos perdorimi e gatshme per cdo lloj prove Vlorë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mir. e jap dhe me garanci motorr Vlorë
E shitur
Shitet fugoni eshte ne gjendeje perfekte me motorr 270cdi esht ne gjendje te shkelqy. i gatshem ne cdo lloj pro. mercedes benz 316cdi 15 vende origjinal. me dokumenta te prera per nje vit Vlorë
E shitur