Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz SLK në Vlorë

Shite SLK 1.8 Kompressor Gaz- Benzin LOOK AMG Opsionet- kabjo elektrike, navi te madh, serdilje me ngrohje dhe ngrohje te qa. xeno bi-xe. pasqyra me palos. kabrio elektri. komando ne timon. Vlorë
E shitur