Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz S-Class në Vlorë

Makina eshte ne gjendje perfek. Vaj filtra te nderrua. Goma te reja Mischel. Sedilje me memorie + ngrohje + ftohje + masazh para mbra. Klima me kater zo. Kamio automatike 7g troni. Vlorë
E shitur
shitet ose ndrrohet mercedes benz S320 CDI; me letra der n 30 dhjetor 2018.makina esht n gjendje shum te m. per me shum info tel 0676391455 Vlorë
E shitur
Makina esht ne gjendje shum te mir esht perdorur nga nje pronar dhe esht bler me porosi te benzi motorin e ka 3500 benzin ka 231 mij kilometra te sajat makina jepet vetem me ndrim, por jo m. Vlorë
E shitur
xhama te zinje orgjinal ne gjendje shum te mire sherbimet sapo te bere Vlorë
E shitur
S320 nafte kambio automatike + tronic navigator xeno origjinale nga fabrika baxha xhami pilot automatik, limitator shpejtesie larje feneresh serdile te levizshme me butona tej dyert + serdile m. Vlorë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume t mir. Shitet superokazion per arsye mbyllje aktivitet. te interesuarit te kontaktojne 0698416715. Faleminderit Vlorë
E shitur
S320 nafte kambio automatike + tronic navigator xeno origjinale nga fabrika baxha xhami pilot automatik, limitator shpejtesie larje feneresh serdile te levizshme me butona tej dyert + serdile m. Vlorë
E shitur
S class 500 AMG 09/2006 FULL OPSION; Ne gjendje shum te mire me 94000 kmh t sigurta me servise te bera; Cmimi i diskutushem pres vetem telefonata serjoz Vlorë
E shitur
S320 nafte kambio automatike + tronic navigator xeno origjinale nga fabrika baxha xhami pilot automatik, limitator shpejtesie larje feneresh serdile te levizshme me butona tej dyert + serdile m. Vlorë
E shitur
Benz regin. Pilot automatik serdile me ngrohj. Xeno origjinal. Larje feneres. Kamio automatike + troni. Navigator disqe 18. Makina shitet me cmim okazio. Shitet ose nderrohet +. Vlorë
E shitur
Sllon s300 1996 gjysem blind pilot automatik kondicioner sediljet me ngrohje butona elektronik te dera per te leviz sediljet kambio automatike naft ne gjendje pune por do ber disa sherbime Vlorë
E shitur
Full per vitprodhimin e ti. Ne gjendje te mir. Letrat per deri shtatorin tjet. Clima xeno origjinale serdile me fryrje + ngrohje me butona tek dyer. Navigator larje feneresh senso. Vlorë
E shitur
S320. Full per vitprodhimin e sa. Larje feneresh Serdile me ngroh. Xeno origjinal. Etj cmim i padiskutueshem 2800 eur. Letrat te paguara deri shtatorin tjete Vlorë
E shitur
OKAZIONNNNNNNN; Baxho xhami, sediljet me levizje dhe ngrohje, pasqyra elektrike me ngrohje, ASR, ESP, AIRBAG; dritat ksenon, perde elektrike, mbyllje qendrore me pult, disqe original AMG 18' m. Vlorë
E shitur
Shitet ose nderrohet s320. Ne gjendje te mir. Me te gjitha opsionet e ketij llo. Larje feneresh ngrohje serdilesh pasqyra antiverbuese air clima et Vlorë
E shitur
S 320 makina eshte ne gjendje te mire full per vitprodhimin e saj pasqyra me palosje larje feneresh sedile me ngrohje ftohje limitator shpejtesie et Vlorë
E shitur
Shitet os nderohet Mercedes s 350 benzin ne gjendje shume te mire me dokumenta te regullt a dhe me sherbime te bera per cdo lloj info o prove tel ne nr e mesiperm Vlorë
E shitur
Shitet os nderohet Mercedes s350 benzin ne gjendje shume te mire mekanike motorike dhe estetike me dokumenta te regullta dhe sherbime te bera per cdo lloj prove o info tel ne nr e mesiperm Vlorë
E shitur
shitet per arsye personale; me letra der n fund vit; cmimi 3300 Vlorë
E shitur
Shitet os nderohet Mercedes ne gjendje perfekte per cdo lloj info o prove tel ne nr e mesiperm nese jeni vertet te interesuar Vlorë
E shitur