Mercedes-Benz S-class viti 2012, E zezë, 3.5L, 300000km

Njoftime të tjera të ngjashme

AmG Premium Packet; ; Distronic; ; Lane Departure Warning System; ; Blind Spot Assist; ; Parkim Automatik; ; Sedilje me Ngrohj () & Memory 1.2.3; ; Timon me Ngrohje & Memory; ; Harman Kardon Logic (7. Vlorë
Shitet mercedes benz i perdorur por ne gjendje shume te mir. Me dokumenta te paguara deri ne 1 Gusht 2022; ; Cmimi 3500 euro i diskutueshe. Vlorë
E ardhur nga Gjermania; Xhamat te certifikuar; Me jasteqe, 4 opsione lartesie; Te gjitha sherbimet e kryera, nuk ka nevoj per asgje + goma te reja; Mundesi ndrrim, vetem me makine benzin kubik i lar. Vlorë
E240 V6, Kilometra 230 mij origjinale, makina ne dhjetor 2019 ka hyre ne shqiperi nga Gjermania, Kambio Automatike, Boja me nuance e zeze ne jeshile ne diell shume e vecante, sensor Parkimi par. Vlorë
Makina esht ne gjendje shum te mi. Cdo sherbim i ber ne kohen e duhu. Makines i jan hedh gomat e rej. sapo i jan prer taksat dhe siguracioni deri ne dhjetor 2020. Vaj filtra te sapo bera Vlorë
17 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 19 maj 2021, numri: 114057
Adresa: Vlorë, 29 nentori, shfaq në hartë
Modeli: S-class 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 300000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.5 litra
Kuaj fuqi: 258 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I mbrapmë 
Shitet Mercedes Benz S-class lungo viti 2012 350 bluetec
Makina ka limitator shpejtsie, goma te reja 100% para mbrapa, sensor parkimi, kamer mbrapa, kamer night vision me perde qe kontrollohen ne menyr elektrike levizja e sedlijeve elektrike para dhe mbrapa sedilet jan me ngrohje ftohje masazh, dy baxha komandohen elektrikisht, makines i jan ber sherbimet me koncensionar te kastrati dhe mercedes benz nuk ka nevoj per asnje sherbim mund ta kontrolloni ku te deshironi makina ka 300 mije kilometra esht me letra te paguara me siguracion e taksa te paguara

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.