Mercedes-Benz M-class viti 2013, Gri, 2.9L, 145000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet mercedes benz i perdorur por ne gjendje shume te mir. Me dokumenta te paguara deri ne 1 Gusht 2022; ; Cmimi 3500 euro i diskutueshe. Vlorë
Shitet Mercedes Benz S-class lungo viti 2012 350 bluetec; ; Makina ka limitator shpejtsie, goma te reja 100% para mbrapa, sensor parkimi, kamer mbrapa, kamer night vision me perde qe kontrollohen n. Vlorë
E ardhur nga Gjermania; Xhamat te certifikuar; Me jasteqe, 4 opsione lartesie; Te gjitha sherbimet e kryera, nuk ka nevoj per asgje + goma te reja; Mundesi ndrrim, vetem me makine benzin kubik i lar. Vlorë
E240 V6, Kilometra 230 mij origjinale, makina ne dhjetor 2019 ka hyre ne shqiperi nga Gjermania, Kambio Automatike, Boja me nuance e zeze ne jeshile ne diell shume e vecante, sensor Parkimi par. Vlorë
Makina esht ne gjendje shum te mi. Cdo sherbim i ber ne kohen e duhu. Makines i jan hedh gomat e rej. sapo i jan prer taksat dhe siguracioni deri ne dhjetor 2020. Vaj filtra te sapo bera Vlorë
21 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 13 gusht 2021, numri: 114168
Modeli: M-class 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 145000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.9 litra
Kuaj fuqi: 258 
AmG Premium Packet
Distronic
Lane Departure Warning System
Blind Spot Assist
Parkim Automatik
Sedilje me Ngrohje(4) & Memory 1.2.3
Timon me Ngrohje & Memory
Harman Kardon Logic (7)
Bi-Xenon Adaptive Lights
Key - Less - Go
Full Panorama
Full Detailing + Ceramic Coating
Goma te Reja
Mercedes Benz Full Servis

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.