Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2013
Kilometrazhi: 187000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Vlorë
13 500€
Viti: 2003
Kilometrazhi: 150000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Vlorë
1 700€
Viti: 2000
Kilometrazhi: 237000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Vlorë
4 200€
I diskutueshëm
11 000€

Mercedes-Benz E-Klasse

Shtuar: 11 prill 2019, numri: 1096
Adresa: Vlorë, Vlorë, shfaq në hartë
Modeli: E-Klasse 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 230000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Diesel 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.5 
Makina eshte full. Viti 2010. 230.000km. Tapiceri lekure me ngrohje dhe ftohje, me baxha, sensora parkimi dhe kamer nietro. Motor 250 nafte, te gjitha sherbimet e bera, me
Goma te reja. Drita led dhe kthehen ne varesi te timonit. Cmimi eshte okazion per arsye personale
Kontakte:
Telefoni:
06x xxx xxxx

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.