Mercedes-Benz C-Klasse, 2.2L, 155000km

Njoftime të tjera të ngjashme

E240 V6, Kilometra 230 mij origjinale, makina ne dhjetor 2019 ka hyre ne shqiperi nga Gjermania, Kambio Automatike, Boja me nuance e zeze ne jeshile ne diell shume e vecante, sensor Parkimi par. Vlorë
Makina esht ne gjendje shum te mi. Cdo sherbim i ber ne kohen e duhu. Makines i jan hedh gomat e rej. sapo i jan prer taksat dhe siguracioni deri ne dhjetor 2020. Vaj filtra te sapo bera Vlorë
E320 Cdi EVO Sport Packet 7-G Tronic; 08/2006; 206.000km origjinale; jastek ajri me 3 pozicione; motor dhe kambio sport 7G; cruise control; xhama me nuance; drita xenon bi-xenon; pasqyra me va. Vlorë
Shes Mercedes benz c-class motori 220 naft ne gjendje shume te mir e sapo ardhur Vlorë
Mercedes a170 benzin mundesi per ipjant gazi kamjo automatik viti 2006 113 mij km orgjinale sedilej me grhoje sensor shiu sensor dritash baxha pronamike pasqyra eletrike me palosje klima supe. Vlorë
13 300€
Shtuar: 27 maj 2019, numri: 1180
Adresa: Vlorë, Vlorë, shfaq në hartë
Modeli: C-class 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 155000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Mercedes benc 204 viti 2010 220cdi ,kamjo automatike ,sallon lekur shum i paster ,si brenda dhe jasht, km 155 mij, me liber sherbim,te bera te benci, makina eshte sa po ardhur na belgjika. Me dogane te paguar dhe targa shqiptare deri ne 20 dhjetor 2019. Gomat e reja te sa po vendosurs bridgestone. Full option. Ngjyra e kalter rrezatuse, 13900.cmim.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.