Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2010
Kilometrazhi: 230000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Vlorë
11 000€
Viti: 2013
Kilometrazhi: 187000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Vlorë
13 500€
Viti: 2003
Kilometrazhi: 150000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Vlorë
1 700€
Viti: 2000
Kilometrazhi: 237000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Vlorë
4 200€
I diskutueshëm
13 300€

Mercedes-Benz C-Klasse

Shtuar: 27 maj 2019, numri: 1180
Adresa: Vlorë, Vlorë, shfaq në hartë
Telefoni:
0682281031
Modeli: C-Klasse 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 155000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Diesel 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.2 
Mercedes benc 204 viti 2010 220cdi ,kamjo automatike ,sallon lekur shum i paster ,si brenda dhe jasht, km 155 mij, me liber sherbim,te bera te benci, makina eshte sa po ardhur na belgjika. Me dogane te paguar dhe targa shqiptare deri ne 20 dhjetor 2019. Gomat e reja te sa po vendosurs bridgestone. Full option. Ngjyra e kalter rrezatuse, 13900.cmim.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.