Mercedes-Benz C-class viti 2012, E zezë, 115000km

Njoftime të tjera të ngjashme

E240 V6, Kilometra 230 mij origjinale, makina ne dhjetor 2019 ka hyre ne shqiperi nga Gjermania, Kambio Automatike, Boja me nuance e zeze ne jeshile ne diell shume e vecante, sensor Parkimi par. Vlorë
Makina esht ne gjendje shum te mi. Cdo sherbim i ber ne kohen e duhu. Makines i jan hedh gomat e rej. sapo i jan prer taksat dhe siguracioni deri ne dhjetor 2020. Vaj filtra te sapo bera Vlorë
E320 Cdi EVO Sport Packet 7-G Tronic; 08/2006; 206.000km origjinale; jastek ajri me 3 pozicione; motor dhe kambio sport 7G; cruise control; xhama me nuance; drita xenon bi-xenon; pasqyra me va. Vlorë
Shes Mercedes benz c-class motori 220 naft ne gjendje shume te mir e sapo ardhur Vlorë
Mercedes a170 benzin mundesi per ipjant gazi kamjo automatik viti 2006 113 mij km orgjinale sedilej me grhoje sensor shiu sensor dritash baxha pronamike pasqyra eletrike me palosje klima supe. Vlorë
13 750€
Shtuar: 18 tetor 2019, numri: 1487
Modeli: C-class 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 115000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
C Class 300 4 Matic; AMG STYLING PACKAGE; Viti 2012 ; Motorr benzine(pranon impiant 100% GAZ); 115.000 km origjinale; Tavan xhami; Kambio Automat 7G-Tronic; Sedilje lekure me memorie/ngrohje; Navi Aux Bluetooth HDD USB etj; Sistem Alarmi ...etj; Makines sapo i jane te gjitha sherbimet bere vaj/filtra/taketat origjinale te Bencit ; Cmimi 13750€; 0698416979 ; NUK NDERROHET

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.