Mercedes-Benz C-class viti 2010, Gri, 3.0L, 200000km

Njoftime të ngjashme

AmG Premium Packet; ; Distronic; ; Lane Departure Warning System; ; Blind Spot Assist; ; Parkim Automatik; ; Sedilje me Ngrohj () & Memory 1.2.3; ; Timon me Ngrohje & Memory; ; Harman Kardon Logic (7. Vlorë
Shitet mercedes benz i perdorur por ne gjendje shume te mir. Me dokumenta te paguara deri ne 1 Gusht 2022; ; Cmimi 3500 euro i diskutueshe. Vlorë
Shitet Mercedes Benz S-class lungo viti 2012 350 bluetec; ; Makina ka limitator shpejtsie, goma te reja 100% para mbrapa, sensor parkimi, kamer mbrapa, kamer night vision me perde qe kontrollohen n. Vlorë
Mercedes a170 benzin mundesi per ipjant gazi kamjo automatik viti 2006 113 mij km orgjinale sedilej me grhoje sensor shiu sensor dritash baxha pronamike pasqyra eletrike me palosje klima supe. Vlorë
Shitet Benzi targuar vjet per here te pare me letra deri ne shtator te 2020. klimatronik pasqyra ne palos. ne gjendje me perfekte te mundeshme servise te bera rregullisht goma 80% disqe nr15. Vlorë
8 800€ I diskutueshëm
Shtuar: 12 prill 2022, numri: 114577
Modeli: C-class 
Viti: 2010 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Mercedes Benz C 300 4 matik AMG INDIVIDUAL
makin FAMILJARE jo tregtari i sapo ardhur ne
shqiperi me impiant gazi me vlere 1300€ me ngrohje
injetoresh me garanci 5 vjet!
4 goma te reja(100%)
4 matik(4x4)
AMG Individual edicion
Navi androit jasht serie (blututh kart sim navi
tel,android,usb kamera parkimi.et; me vIre 550€
Xhama te erresuar per 3 jet me leje
Kolaudim dhe taksa per 2 vjet
Baxha xhami
Sedile me memori 3 pozicione
Perde eletrike
Sedile me Ngrohje dhe elektrike me 3 pozicione
memorje nga te dyja anet pasaxher dhe shofer
Sensor parkimi+kamera para dhe mbrapa origjinale
Sensor alarmi
Audio HARMAN CARDON
HOLD auto
Njoftues gomash ne rast renie
7+1 G kamioja
Timon AMG me levizje elekrike
Telefon
Blututh
CarPlay
Dhe tgjitha ekstra e mundshme qe mund tket nje makin

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.